Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

jako bih voleo da se nekako dokopam filma the goodbye girl sa ricardom drajfusom. film je iz osamdesetih. ne razumem se u torente i slicne sajtove, ali ako mi neko kaze gde to da nadjem konsultovacu poznanika koji moze da mi objasni neophodnu proceduru.

Link to comment
jako bih voleo da se nekako dokopam filma the goodbye girl sa ricardom drajfusom. film je iz osamdesetih. ne razumem se u torente i slicne sajtove, ali ako mi neko kaze gde to da nadjem konsultovacu poznanika koji moze da mi objasni neophodnu proceduru.
film je iz '77, ima na emule
Link to comment

ovako: film, strani, ne znam koliko reci. neka dva onako malo idioticna tipa otkrivaju jednog dana da je njihova kuca okruzena nicim i posle se neko vreme gube, ustaju, padaju i pronalaze u potpunoj belini (koja predstavlja to nista). gledala samo sredinu filma, ne umem da nadjem kako se zove.hvala onima koji znaju.

Link to comment
ovako: film, strani, ne znam koliko reci. neka dva onako malo idioticna tipa otkrivaju jednog dana da je njihova kuca okruzena nicim i posle se neko vreme gube, ustaju, padaju i pronalaze u potpunoj belini (koja predstavlja to nista). gledala samo sredinu filma, ne umem da nadjem kako se zove.hvala onima koji znaju.
Gledao sam taj film. Al ne znam kako se zove. Nadam se da sam pomogao.Rubljov cool.gif
Link to comment

obojica ste bili od neverovatne pomoci. nije nista od tarkovskog, pricaju na engleskom.edit: ili bese francuski? sad se vec pomalo pitam zasto me uopste interesuje naslov.

Edited by Aleksija
Link to comment
engleski, pricaju na engleskom :)Nothing
eto, vidi se ko se razume u umetnost. ziv bio, toni.ako ti nije tesko, jos samo kako se zavrsava i cemu ceo film? moze i samo kako se zavrsava. a ne mora ni nista.
jebiga ja nadjoh ovaj sto sam trazio al nema ga nigde.zove se Gypsy woman, fina TV komedijica
jel se u tom filmu radi o jednoj ciganci?tesko ces to naci.
Link to comment

kroz maglu se secam kako se zavrsava. cini mi se da jedan drugog uniste do te mere da im ostanu samo glave, i onda tako skakucu veselo po zelatinastoj povrsini. i pomire se.sad, cemu film...mozda da nam docara kako izgleda nista?da objasni da su ljudi stoka, i da ce do sukoba doci cak iako na svetu ostanu samo 2 najbolja prijatelja?da pokaze kako su smesne glave koje skakucu na zelatinskoj povrsini?bemliga, nisam siguran.al znam da cu ga iz ovih stopa skinuti i ponovo odgledati, posto mi je na prvo gledanje bio bas zabavan.ko da je daglas adams napisao storiju o vladi i estragonu.

Link to comment
Mislim da ima i jedan crno-beli na tu foru, samo je manje učesnika. Pozvani su svi da budu u toj nekoj kući i onda ko izdrži do kraja dobija neku nagradu. Verovatno je ovo vaše rimejk.
Mislim da je to sa Herkulom Poaroom, "Poziv na večeru sa ubistvom", ili tako nešto, kad svi uspeju da izbegnu zamke i na kraju niko ne ode sa lovom.Ja tražim dva filma:Prvi se prikazivao na HRT o vulkanu koji je uspavan ispod Jeloustoun nacionalnog parka, i sad on valjda bljuje lavu na svakih 100 soma godina, a već je u debelom zakašnjenju. Film je iz dva dela, ja gledao samo prvi. Na kraju prvog dela, priča se kako bi dotičnih 3 km kubna prilično gadno zagadile Ameriku, da bi skapirali da nema 3, nego 125 km kubnih.Drugi film je davni fleš iz detinjstva, polucrtani-poluanimirani, gde neki dečak (pravi) uz pomoć nečega ulazi u nacrtani svet. On tu vozi neka kola, to je sve crtano, i na kraju se ponovo vraća u realnost. Čak se i starija sestra samo toga seća.Ko mi nađe kako se dotični zove, ili nabavi, ima klopu od mene. Ozbiljno.
Link to comment
Prvi se prikazivao na HRT o vulkanu koji je uspavan ispod Jeloustoun nacionalnog parka, i sad on valjda bljuje lavu na svakih 100 soma godina, a već je u debelom zakašnjenju. Film je iz dva dela, ja gledao samo prvi. Na kraju prvog dela, priča se kako bi dotičnih 3 km kubna prilično gadno zagadile Ameriku, da bi skapirali da nema 3, nego 125 km kubnih.
Supervolcano
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...