Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
prijatno me iznenadio novi album sastava Guns N' Roses, Chinese Democracy (koji smo, eto, čekali vekovima). Axl je ovaj put malo dublje porinuo u pop-saund, ali grandioznost i spektakl i dalje su tu. nestala je ona prepoznatljiva iskričavost gitara i rifovi na ivici tehničke korektnosti, ali zato je Axl-ov glas kompletniji i puniji i zreliji nego ikad. sve u svemu, ploča nije direktna, nego kao da malo lebdi nad svetom, dakle Queensryche fazon, a ima i elemenata Queena, ali numere zvuče sasvim zadovljavajuće. mislim da je ovo album koji se neće dopasti istinskim rokerima koji insistiraju na čvrstini, ali meni, lažnom rokeru i melanholiku sa kopljem u grudima, prilično prija i konzumiram ga ovih dana na ripit. ukratko, kome se nije dopao album Kameleon, sastava Helloween (zbog svog odstupanja od uvreženih HM normi), neće se dopasti ni Chinese Democracy. meni je Kameleon kul pošto ide glavom kroz zid, a i za Chinese Democracy jedna vrlo jaka sedmica.
:lol::lol::lol: Ajde po strani da je muzika uvek stvar ukusa, ali mora da se zajebavas!Kakav crni spektakl, kakav kompletniji glas - a na kraju, spomenuti bogove Art Progressive Rock-a Queensryche i porediti bilo sta sa ovim sranjem koje i ne zasluzuje ime Guns N?Roses je prvoklasni muzicki skandal cool.gif Za Helloween - I meni je Kameleon kul, posto je drugaciji od svih Albuma, ali i dalje stoji da je jedan od najlosijih - "Pink bubles" je cak bio bolji...ALi OK, ako je album za lazne rokere, neka ti bude, ali ovo sa Queensryche nisam mogao da precutim.... Edited by assignment
Link to comment

I posto sam se sada opet popalio na njihovo velicanstvo:Della Brown sa albuma "Empire" snimljeno za MTV unpluged :wub:A evo i neponovljivog albuma, zadnja pesma sa "Operation Mindcrime"Posle mnogo godina su se odlucili za drugi deo kako bi zavrsili pricu, evo ponajbolje pesme "The Hands"

Edited by assignment
Link to comment
Da li imas nesto o Krabatora i Tallasa?Obecavam da cu u Novoj godini biti redovniji na ovom topiku.
Evo i ja se javljam da dam svoj doprinos... mada nisam siguran da ono sto ja slusam pripada bas pod ovde. Ali svako se bori za svoje mesto pod sunce tako da cu ja pokusati da nadjem svoje sunce ovde.
Link to comment
  • 1 month later...

novi album Kreatora, Horde Haosa, zaslužuje veoma visoku ocenu, možda čak i svih 10 zvezdica. Milan Petrović a.k.a. Miland Petrozza ponovo iskazuje zavidnu kompozitorsku vitalnost/zrelost.

Edited by Willow
Link to comment
  • 3 weeks later...

kad uzme da reži ko besna kuja, sikće ko ljuta guja, povrh svega tetovi i poprsje za medalju, nije ni ružna u faci, šta ćeš više... vorking d stejdž, vorking da stejđ... ova 'ajdučica bi pocepala i jednu Miru škoru.

Link to comment
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...