Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

da,ne radi im sajt a radio je prosle nedelje tako da ce mozda  raditi kasnije..

 

 

ugl ima eritritola i po zdrvaim hranama ali je skuplji

Edited by ivy
Link to comment

Orah u Crnoj ovci i dalje blazenstvo. Vidim da su prosirili ponudu, shvatih da sam od sveg do sad jela tri ukusa :lol: - pored oraha jos susam i crnu ribizlu (il tako nesto tamno ljubicasto) koji su takodje bili odlicni. Samo je orah meni bolji od svega pa ne menjam, kao sto moj brat uvek jede tri kugle cokolade u svojoj slasticarni u selu.

 

Sapore se nije vratio koliko primetih :(

Link to comment

za slatkise kupi eritritol,malo je skuplji ali jako lepu slatkocu ima ..

ima na sweetadventure.rs nelosa ponuda..za ponekad za fine slatkise je sasvim ok

E 'fala, našao sam ih na fejsu...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni bilo smesno sto kada placas "odvajaju" sladoled u kornetu i u casi a - kostaju isto ;D /Ili sam oba puta prosle nedelje ubola istu radnicu/

Link to comment
  • 4 weeks later...

Sta se desava sa nestle sladoledima? Jel su se povukli iz Srbije? Ove godine nisam video ni jedan njihov frizider da radi, a cini mi se da ih nema ni po maksijima i aromama.

Link to comment

Sta se desava sa nestle sladoledima? Jel su se povukli iz Srbije? Ove godine nisam video ni jedan njihov frizider da radi, a cini mi se da ih nema ni po maksijima i aromama.

 

Eno sanduka po Požeškoj, zasigurno, a mislim da su počeli i sa TV reklamama.

Link to comment

da,ne radi im sajt a radio je prosle nedelje tako da ce mozda  raditi kasnije..

 

 

ugl ima eritritola i po zdrvaim hranama ali je skuplji

ajvi, a kako se koristi taj eritritol? jel se stavlja u kolicinama kao sto se stavlja stevia otprilike ili vise od toga? 

Link to comment

ajvi, a kako se koristi taj eritritol? jel se stavlja u kolicinama kao sto se stavlja stevia otprilike ili vise od toga? 

 

 

stavlja se vise od stevije,slicnije kao secer

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...