Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

Samo par nekontrolisanih udaraca od strane Monfisa i evo titule Novaku.

 

 

Imao je Monfis nekoliko strahovitih udaraca protiv kojih Novak nije imao rešenje, tako da ne znam šta će Novak da uradi na Vimbldonu protiv udarača , već u prvom kolu je Kližan.

Link to comment
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

 

Imao je Monfis nekoliko strahovitih udaraca protiv kojih Novak nije imao rešenje, tako da ne znam šta će Novak da uradi na Vimbldonu protiv udarača , već u prvom kolu je Kližan.

 

Može ovo da se gleda i sa vedrije strane...Imao je Novak, naročito pred kraj, nekoliko čudesnih riterna na nimalo naivne servise Monfisa. Ne mora da znači ništa, ali je bilo lepo videti :)

Link to comment

meni je ovo izgledalo vrlo dobro, retern, kretanje, cak i udarci sa osnovne linije uz malo stucanje tu i tamo su bili dobri. ako prezivi prvu nedelju, ako mu se ne desi neki kiks sve je moguce..

Link to comment

Ovo je mnogo bolje nego što je bilo tokom sezone, ali mislim da je i dalje daleko od nekog ozbiljnog GS contender nivoa. 

Link to comment

Krajinovic u finalu celendzera u nemackoj, sljaka, 80 poena. Skocio 25 mesta, do 155. Ako osvoji skocice jos 15, blagi je faforit po kladionicama.

Link to comment

Lajovic u finalu celendzera u Bastadu i skok na 63. mesto, A Djere u polufinalu Perudje, skok na 117.mesto i naravno najbolji plasman u karijeri

Link to comment

Lajovic lagano uzeo turnir, a Djere usao u finale posle velike borbe i skoro 3h sa Granolers-Pujolom. Lajovic sad 61. Djere 112. Ako uzme 105. sto mu daje mogucnost da bude nosioc u kvalifikacijam za USO. A ko odigra jos 1 do 2 solidna turnira moze on moizda i do glavnog zreba direktno.

Link to comment

 

 

Ako uzme 105. sto mu daje mogucnost da bude nosioc u kvalifikacijam za USO. A ko odigra jos 1 do 2 solidna turnira moze on moizda i do glavnog zreba direktno.

Osvojio Đere, ali lista za MD USO je sutrašnja, tako da će mu trebati 4-5 odustajanja.

 

Sent from my SP6.2 using Tapatalk

Link to comment

Kakao sutra kad je USO za preko mesec dana? A bice valjda od 100 bar tih 4-5 odustajanja. 

 

A odmah se prebacio na neki drugi celendzer u Italiji (San Benedetto) i vec sutra igra mec. Lajovic ostao u Bastadu na atp turniru. Kecmanovic u Kazakstanu.

Link to comment

Kecmanovic delje 200 mesta boljeplasiranog igraca, 6:1 prvi set za 24 min. Mislim da ce on brzo do prvih 100 (ovaj protivnik mu je 145.)

 

Lajovic predao posle izgubljenog seta. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...