Jump to content
IGNORED

Veterani


nesha taxista

Recommended Posts

Jeste, pa stavi ga slobodno, možeš i druge slike tog modela da bude interesantnije. Evo još jednog Volvoa:auto5-5.jpgauto5-4.jpg544Targa20027.jpg544Targa20028.jpgModel 544, ima ih i kod nas. Pevač Miloš Bojanić je ponosni vlasnik 2 primerka.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Postoji li neki (legalni) nacin da se uveze oldtimer,a da se ne skrnavi Euro3 budzevinom?
Malo kasnim sa odgovorom, topike čitam na preskok... elem, postoji. Old timeri su izuzeti iz Euro3 zahteva. Mislim da je uslov da je auto stariji od 30 godina.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovaj se svakako uklapa u to:p1.jpegp2.jpegAustin 1300 pravio se pre više od 30 godina uglavnom u GB, a malo i kod nas, tačnije u IMV iz Novog Mesta. Posle su se Slovenci okrenuli Renou. Svejedno, ovaj mi je auto ostao u lepoj uspomeni jer ga je imao moj teča i često sam se vozio u njemu. Nažalost, limarija mu nije baš bila na nivou, tečin je potrulio veoma brzo.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Dobar je grbonja, imao sam ga 3 meseca (2,1 D), posle naleteo dobar kupac, pa ...Ovaj nisam imao, mada sam nekad maštao o tome:20070813opelrekor.jpgMada može i ovaj veći, kad je bal, nek' je bal...TYjl0Uk3vF.jpg''Komodorac'' beše skoro isti, ali s mnogo ljućim mašinama.Ljubav prema Opelima zadržala se do današnjih dana. Trenutno vozim svoj 4. automobil ove marke.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kao decak sam obozavao Citroen GS. Imala ga komsinica, bila je lepa, a i auto gotivan.1975_01z.jpgPazi unutra tablu, skroz posebangs_dashboard.jpg

Edited by Tazio Nuvolari
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...