Jump to content
IGNORED

Tenis 2017


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    388

  • Jeremija

    163

  • Arkadija

    156

  • renne

    102

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislio sam da ce Rubljev da ga oduva. Ok forma Filipa i to sve, ali on je do pre 10 dana igrao celendzere na sljaci. Ovo je skroz drugi sport u odnosu na to. A on u dva seta dobi nosioca. Svaka cast.

Link to comment

Djere je vec par puta dobijao Lorencija, koji je ipak sljaker i veteran. A Rubljev tradicionalno lose igra na turnirima u Rusiji. Doduse danas je bio ok, ali je FIlip bio previse dobar  :)  Ima finu sansu da protiv Berankisa ode i korak dalje. Inace Berankis dobio Ducija, to je vec neprijatno iznenadjenje, bezvezan igrac.

 

I Djere ima super sansu, bice favorit. Igra sa pobednikom Basic/Kavcic.

 

Gledajuci zreb, ne bi me cudilo da Dzumhur pokupi jos jedan turnir.

Link to comment

Djere za koji minut sa Bosancem Basicem koji je dobio Kavcica. Basic blagi favorit na kladionicama.

 

Filip popodne sa ovim Litvancem, trebalo bi da ga dobije.

 

Bilo bi lepo da obojica udju u cetvrtfinale ovakvog turnira. I zbog poena, ali i zbog kinte i samopouzdanja za dalje.

Edited by Timmy
Link to comment

 

 

Najbolji srpski teniser Novak Đoković vratiće se na teren posle povrede na egzibicionom turniru u Abu Dabiju, koji se održava od 28. do 30. decembra.
Link to comment

Da bar pomenemo zavrsni turnir za zene. U prvom SF Karolina dobila Pliskovu. U drugom igraju Venus i Garcia.

 

Gledao sam deo medjusobnih meceva Muguruze, Venus i Ostapenko. Dobrog tenisa bilo. U drugoj grupi prosle Garsija i Karolina. Bolje sto to nisam gledao.

Edited by Timmy
Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...