Jump to content
IGNORED

Tenis 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    307

  • Timmy

    226

  • Max Morlock

    153

  • Arkadija

    133

Top Posters In This Topic

Posted Images

I meni isto, čovek je izgledao potpuno skrhan. Kao da je taj turnir trebalo da bude prekretnica u njegovoj karijeri i povratak na mesto broja 1. A da ne spominjem, da mi se čini kako je oslabio jedno 7-8 kila, sve u nadi da će mu to pomoći. Stvarno ga ne razumem. Bio je najbolji i tako je trebalo da se povuče, najbolji i nepobeđen. Ovako......

Edited by Arkadija
Link to comment

i još ga pobedi njegov izoperisani ispisnik i koji nije mogao da mu opepeli svojevremenonisam gledala i ne razumem čemu suze, jer smrda ume tako da poludi na svom kontinentu i federer to sigurno znaja mislim da bi fed mogao dobro da odigra ao, posle ovog ubrzanja podlogenjemu je sada samopouzdanje verovatno najveći problemali da mi ga je žao, i nijene mogu da mu oprostim onj rg i onaj pogani prstvolela bih da ga nadal pretekne za taman taj 1 gs

Link to comment
I meni isto, čovek je izgledao potpuno skrhan. Kao da je taj turnir trebalo da bude prekretnica u njegovoj karijeri i povratak na mesto broja 1. A da ne spominjem, da mi se čini kako je oslabio jedno 7-8 kila, sve u nadi da će mu to pomoći. Stvarno ga ne razumem. Bio je najbolji i tako je trebalo da se povuče, najbolji i nepobeđen. Ovako......
ja ga razumem, on samo od nike-ja dobija 11 milki $ godišnje, gde je tu lova od rolex-a i drugih sponzora...
Link to comment

pa on je već toliko popularan da će ga nike verovatno finansirati i dalje, tj. čula sam da je taj ugovor lifetimeosim toga, ima i mirku i kćerke, a biće ih još izlgeda, pa kad krenu u šetnju, pa svi obučeni u nikei, ihaj, nebo je granicama on je bre neviđeno ambiciozan lik i egomanijakne igra taj zbog love, već što ne može da prihvati da nije više glavni baja u čaršiji

Link to comment

Ne kapiram logiku da sportista mora da se povuce u trenutku kada je najbolji. Federer je prosao svoj prime i u to vreme jedini koji mu je prismrdeo ili ga nadjacao, je Nadal i donekle Djokovic. I ovakav Federer moze lagano da igra jos 5 godina i da uzme 10-20 miliona dolara na turnirima i kroz sponsorske ugovore, pogotovo ako jos uvek uziva u igri.Gledajuci highlihgtse, izgleda da je bio odlican mec. Kad covek vidi neke od poena, skapira zasto je Hewitt bio nekada broj jedan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...