Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Hoće li neko banovati ovog zalutalog, aj prvo što anime nijesu crtići, već što iskazuje nepoštovanje prema franšizi na koju je brdo klinaca spiskalo brdo para za žetone :D

 

 

 

Da ne bude da te prozivam, stavljam ovo u spojler. Zadnjih godina ne igram, ali pratio sam igrice barem jedno tridesetak godina, i prilično sam siguran da nije bilo prave Castlevania arkadne mašine. Jedina za koju sam ja čuo bila je za arkadnu verziju NES sistema, ali to se ne računa. Castlevania je otprilike, što se tiče mašina, išla ovako - NES/SNES/GENESIS/PSX/SATURN, a bila je i 3D verzija za N64. Posle sam omatoreo, pa sam prestao da pratim...  

 

Edited by Jeremija
Link to comment

Ma bilo je brdo stvari koje su se prodavale pod tim, maltene je to bio žanr. Ja konkretno sam najviše para ostavio na "Haunted castle" ripoff Castlevanije (neki su me ubjeđivali da sam ja zapravo igrao Castlevaniju) a što se tiče tih konzola, ovdje kod nas je bila fora da su se u arkadne kutije uguravale konzole, čak su gazde znale i da otvore i mijenjaju ketridže :D a okvir je šljakao regularno, samo što je umjesto žetona i "života" ušlo na "pokeraparat ključ" i novčićem si kupovao 10 minuta :D

Link to comment

Za divno čudo, iako sam imao sve gore nabrojane mašine, nikad nisam igrao Castlevaniu, čak ni onu izvikanu Castlevaniu IV za SNES, valjda mi je "vampirska" tema već i onda bila smor.

 

 

Nisam znao za te modifikovane "arkadne" verzije konzola, ali me ne čudi, pa i one stare arkadne mašine koje sam igrao ranih osamdestih u čuvenim buvarama su radile na sličnom principu, znači imao si glavni JAMMA (mislim da se tako zvao) board, a kertridzi su se samo menjali. Naravno, ja to kao klinac nisam imao pojma, pa sam se uvek pitao kako se vlasnicima isplati da često menjaju čitave mašine (a u stvari, menjali su samo igre).

 

 

Inače, do danas nisam ni čuo za ovaj (Castlevania) Netflix serijal.  

Edited by Jeremija
Link to comment
  • 2 weeks later...

Polako počinju sa titlovima..

 

Za sada video hrvatske kod Stanger Things, Bloodline, Narcos, Master of None, Orange is the New Black, Making of Murderer..

 

 

Edit: Ozark :Hail:

 

Još jedan edit : ti titlovi su mi se pojavili na tabletu, a sad gledam pola ih nema kad gledam na telefonu, ništa mi nije jasno :)

Edited by zoki
Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče ostao kući i odlgledao svih 8 epizoda Atypical.

Serija prati nekoliko dana života jedne porodice koja ima 18-ogidišnjaka sa autizmom. Meni bilo baš zanimljivo.

 

Čitam na netu da se udruženja žale što dete sa autizmom nije igrao glumac sa autizmom ili da nije baš sve tako kako se u seriji predstavlja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...