Jump to content
IGNORED

Novine (hrvatska tv serija)


morgana

Recommended Posts

probao da gledam, vi se bre zajebavate da ovo pratite.

ko da citaju text sa idijota, eto tako izgleda, verovatno najgore uloge vecine glumaca.

a dijalozi, hesuse..."tako mlada a vec evropljanka" :facepalm:

 

uzasno je ovo, uzasno.

Link to comment

drama sa krimi premazom. prica se vrti oko dnevnog lista koga kupuje kontroverzni biznismen koji je u sprezi sa politickom elitom. u jednoj od glavnih uloga je branka katic, igra srpkinju povratnicu u hrvatsku, a i inace dosta likova ima ocigledno srpska prezimena - to postaje trend u hrvatskim serijama, taj pozitivan osvrt na nacionalnu problematiku i ujedno ulaznica za regionalno trziste. serija je snimana u rijeci, kadrovi luke razvaljuju, makar za nas koji volimo industriju, nekako su ujedno van price ali i na liniji sa sobotkinim 'we used to build shit in this country'

uz svu suvisnu stilizaciju koju sam pominjala u nekom danasnjem postu, serija je bombona, kad je gledam vidim sta mi je narativno, glumacki, jezicki, falilo svih ovih godina.

tihana lazovic mi je divna, to je ona klinka sto je glumila i u matanicevom zvizdanu, neusiljeni dalmatinski akcenat, opet prvi u sto godina, prirodna, super.

jedino mi smeta majka/sin dinamika tog mafijasa koji kupuje novine, napominjem jer se pojavljuju vec u prvoj epizodi.

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...