Jump to content
IGNORED

Sherlock 2010


Frank Pembleton

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    62

  • Weenie Pooh

    36

  • Lrd

    35

  • *edited by mod

    21

meni se jako dopala, steta sto druga sezona ide tek 2012.mada, s obzirom da je svaka epizoda traje sat i pol, ovo mozda i ne treba da cudi.Edit: LOL, ja sam 2012. videla ko 2013! :lol:yey! pocinje!

Edited by Quince
Link to comment
meni se jako dopala, steta sto druga sezona ide tek 2012.mada, s obzirom da je svaka epizoda traje sat i pol, ovo mozda i ne treba da cudi.Edit: LOL, ja sam 2012. videla ko 2013! :lol:yey! pocinje!
Sherlock Series 2 Begins 20:10 (GMT) New Years Day On BBC One And BBC One HD
Link to comment

Joj sta znam, meni prva sezona bila donekle zanimljiva, svideo mi se prenos u sadasnje vreme, koriscenje tehnologije i to, ali epizode (bolje reci tv filmovi) su bile predugacke, moglo je ono sve da se stese na 45 minuta ili sat vremena po epizodi i da funkcionise mnogo bolje, ovako je bilo dosadnjikavo i prerazvuceno. I Moriarti je bio sranje. Serlok i Votson super!

Edited by Sludge Factory
Link to comment
pa Morijartija ce postepeno razvijati, tako je i Sir ACD radio, tako je i Granada radila (i daljle unbeatable, a SH by Jeremy Brett neponovljiv), pa ce verovatno i ovo tako biti, polako.
Pa ok, verovatno si u pravu, ali mislio sam bas na onu poslednju scenu konkretno, sa onim glasom i mlataranjem, nije mi se dopalo.
Link to comment

Mora malo da se spusti lopta. Serija jeste u gornjem razredu kvaliteta, ali pati od nekoliko problema. Ako uzmemo da je estetika iznad sadržaja možda moj ukus, apsolutno mi je debilno da gledajući ili čitajući Šerloka pre njega znam šta se dešava. A to se dešavalo, skapiravao sam neka rešenja pre njega što mi je potpuno debilno.Osim toga, u razmaku od dve nedelje apsolutno isti plot device iskorišćen je prvo u Lutheru, pa onda u Šerloku. Ma daj...Mada, Morijarti mi je fenomenalan, tačno kako treba da bude u novom dobu i za to je veliki plus. A ostalo proseravanje, mobilni telefoni, krupni planovi i dramatični izrazi bez autentične misterije koja ti zagolica maštu... <_<

Link to comment
Meni je Sherlock bila jedna od boljih serija koje sam odgledala prošle godine. I jedva čekam nove epizode.
takođe.I jedna od retkih za koje sam se smorio kada sam čuo da se odlaže početak sledeće sezone. Ako se to tako može nazvati.Oduševila me je adaptacija, a sećam se da sam, kada sam video da se sve dešava u sadašnjosti, pomislio "ovo će da bude sranje, ali ajde da mu dam 15 minuta". posle sam skidao i pilot epizodu, da vidim razlike između pilota i emitovane prve epizode :D
Link to comment
Meni je Sherlock bila jedna od boljih serija koje sam odgledala prošle godine. I jedva čekam nove epizode.
upravo tako....odgledao ih u dahu sve tri!Druga epizoda me "malo" smorila ali zato prva i treća... "pokidale"Prijatno sam iznenadjen, jerbo nisam očekivao drugu sezonu ^_^ Edited by eye of the beholder
Link to comment

ne lazi, reko si mi na prolece 2011!!! ja i drugima govorila jer sam mislila da si kredibilan. <_<inace, najponosnija sam sto sam skontala da je napravljena analogija sceni sa morijartijem kod vodopada u ovom serijalu scenom kod bazena. :D

Link to comment
ne lazi, reko si mi na prolece 2011!!! ja i drugima govorila jer sam mislila da si kredibilan. <_<
ma ko zna od kog si ti to cula.sve ti se pobrkalo u glavi od bubanja.garant si pomesala sa got-om.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...