Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ja čekam jahanje zmajeva i to sva tri od tri različita jahača. Jel to moguće?

Moguće je :) Igrom slučaja znam preostala dva jahača u seriji... u knjigama će biti drugačije, mnogo :) Al neću da spojlujem :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mene i dalje intrigira ideja da bi Mira Rid mogla biti jedan od jahača, tj. da je Lijana u Tower of Joy rodila blizance, koje su Ned Stark i Hauland Rid odneli na različite strane. Glumica u seriji podseća na Džona, lik u knjizi podseća na Lijanu Stark, a preostali zmajevi (u knjizi barem) su beli i zeleni, gde bi beli bio za Džona, a zeleni za močvarku, kao svojevrsni simboli. Uz to, cela stvar poseća na Egonovo osvajanje Vesterosa (brat i dve sestre, doduše, ovde bi bilo tetka i bratanci), a i publika voli te tugaljive Star Wars porodične limunadice.

 

Decu Neda Starka ne vidim na zmajevima, a i Tirion mi je upitan, uopšte mi ne ide uz njegov dosadašnji razvoj.

 

EDIT: Bratanci, a ne sestrići.

Edited by Ayatollah
Link to comment

kako je krenulo na kraju će sem da savlada i warging u citadeli i da on jaše zmaja

 

bude zmaj htedoh reći

Edited by theanswer
Link to comment

Mene i dalje intrigira ideja da bi Mira Rid mogla biti jedan od jahača, tj. da je Lijana u Tower of Joy rodila blizance, koje su Ned Stark i Hauland Rid odneli na različite strane. Glumica u seriji podseća na Džona, lik u knjizi podseća na Lijanu Stark, a preostali zmajevi (u knjizi barem) su beli i zeleni, gde bi beli bio za Džona, a zeleni za močvarku, kao svojevrsni simboli. Uz to, cela stvar poseća na Egonovo osvajanje Vesterosa (brat i dve sestre, doduše, ovde bi bilo tetka i sestrići), a i publika voli te tugaljive Star Wars porodične limunadice.

 

Decu Neda Starka ne vidim na zmajevima, a i Tirion mi je upitan, uopšte mi ne ide uz njegov dosadašnji razvoj.

Za knjige ovo može biti vrlo lako istina. I ja sam na tom tragu :) Slažem se za Starke i Tiriona.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Pa cim je bila scena gde je Tirion sisao da odveze zmajeve i sve proslo glatko, naravno da je Tirion jedan od ta tri.

 

U knjizi tipujem na Mensa. 

 

secam se te scene, ali nije mi nikad bio jasan njen smisao. koja je fora s njim i sa zmajevima, sa njegovim porekom itd?

Link to comment

secam se te scene, ali nije mi nikad bio jasan njen smisao. koja je fora s njim i sa zmajevima, sa njegovim porekom itd?

 

Postoji hipoteza da on nije sin Tivina Lanistera, već Ludog Kralja i Džoane Lanister, te da je to pravi razlog zbog kojeg ga je Tivin prezirao, a ne njegova fizička pojava. U tom slučaju, on bi bio Targarjen, pa bi mogao da jaše zmaja.

Link to comment

Postoji hipoteza da on nije sin Tivina Lanistera, već Ludog Kralja i Džoane Lanister, te da je to pravi razlog zbog kojeg ga je Tivin prezirao, a ne njegova fizička pojava. U tom slučaju, on bi bio Targarjen, pa bi mogao da jaše zmaja.

 

to je jako nategnuto, da ne kažem nema šanse da je ovo istina

Link to comment

Sad ce doci i Vini da nam sere jer pricamo o teorijama i da ih odbaci sa indignacijom.

 

Moja najdraza teorija sa interneta je da je Mens u stvari Regar T. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...