Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisu baš mlađe kategorije u pitanju, ali evo šta nađoh na tom draftexpresu. Reč je o evropskom pre- draft kampu u Trevizu:We?re also hearing that Nemanja Aleksandrov will play in Treviso as well, after sitting out the entire season with reported knee issues. Aleksandrov, if you recall, was once considered a potential #1 overall pick prospect after dominating the Under-16 European Championships in Spain in 2003. Fast-forward six years, and he will be fighting just to get selected this June as he becomes automatically eligible for the draft as a 1987-born prospect

Link to comment

bas me zanima kako izgleda Aleksanrov posle godinu dana bildovanja i netreniranja. Verovatno je postao teskas.Kojote, nije uopste poblem sto Miljenovic nema slobode da se zajebava po terenu - on bi u toj konkurenciji bio razbijen da krene u neke harlemovske egzibicije, i dobro je da je u stanju da odigra kontrolisano protiv starije konkurencije i opet bude najbolji na terenu, uprkos fizickoj inferiornosti. To je odlika pametnih igraca. za egzibicije ce biti vremena, nece on izgubiti na atraktivnosti u igri. Ima kosarku u malom prstu.jedna druga stvar treba da brine. Decko je propustio prvenstvo za pionire - povreda kolena. propustio je kadetsko prosle godine - povreda kolena. posle evrolige opet je imao neku povredu i majstori iz FMPa su morali da ga polupokretnog "osposobe" za finalni mec, koji su ionako dobijali sigurno. na sve to, trener idiot na dva minuta do kraja i na 20 razlike ga uvodi u igru, nakon sto je sedeo veci deo drugog poluvremena. Kriminal je kako oni tretiraju talente.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Gledao ga ja zadnja 3 dana,ovo sto sam gledao je zaista sjajno izgledalo,narocito danas protiv Vrscana,brz je i ima sjajan sut.Mogao bi u prvi tim ako ne ove,onda definitivno sledece sezone gdje bi mogao biti jedan od glavnih igraca.
ma pustiti ti to, nego gde je onaj izvestaj koji si obecao na kkcz topicu? <_<
Link to comment
ma pustiti ti to, nego gde je onaj izvestaj koji si obecao na kkcz topicu? <_<
Hm.......koji izvjestaj? :D Salim se,ukratko,Markovic je 80% siguran kao novo pojacanje,od Marjanovica najvjerovatnije nema nista,izgleda da su ovi iz Hemofarma odlucni da ga zadrze po svaku cijenu.P.S. Da dodam da je na ovom turniru na mene poseban utisak ostavio jedan klinac iz Partizana,mislim da je'94,ne znam kako se zove ali cini mi se da je nosio broj 4.Decko je ujsao u nekih zadnjih 3 minuta u mecu protiv Novog Sada i mrtav 'ladan ubacio tri trice i sjajno odigrao odbranu protiv 5,6 godina starijih momaka. Edited by clever bastard
Link to comment
Ovi vodili Marjanovica na omladinski turnir? Bobana? Nisu normalni
Da,i njega i Savovica,a Markovic i Bozovic su takodje bili ali nisu igrali.
Link to comment
Ne znam gde bih ovo mogao da metnem, a pošto se ipak radi o mlađim kategorijama:Ne pamtim da sam video ovako nešto ranije. :Hail:
Cisti koraci. A oni mu jos i cestitaju. :ph34r:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Veceras u 21:15 krecu mladi protiv ukrajine. Sastav simpatican, niko bitan u njemu:Stefan Bircevic FC 2.09Dusko Bunic C 2.09Filip Covic PG 1.78Branko Lazic F 1.95Vladimir Lucic SF 2.02Nikola Maravic C 2.10Nikola Markovic FC 2.07Dragan Milosavljevic GF 1.97Aleksandar Mitrovic SG 1.97Nemanja Nedovic PG 1.87Stefan Stojacic G 1.95Bojan Subotic PF 2.02Ako nista, dobra prilika za Nedovica da se oproba protiv malo starije konkurencije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...