Jump to content
IGNORED

Haxball


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmi

    409

  • Calavera

    399

  • Zli Gli

    369

  • Feindouno

    334

Top Posters In This Topic

Posted Images

Navodno ce ovi iz Bundesa da naprave neku ligu sa 6 timova po 15ak igraca, cisto radi zajebancije, a batalili su ozbiljnu 4v4 pricu jer je bilo mnogo problema sa onim 3men def pravilom, mnogo je bilo svadja oko toga i generalno mnogo timova koji nisu bas u fer plej fazonu. Smorili se ljudi da izigravaju sudije, hteli su samo da se bave organizacijom ali je to bilo nemoguce. Kod nas se normalno igra i dalje, glavna je valjda i dalje 3v3 liga ali je i 4v4 ove sezone bio sasvim dobar, a ima i 1v1 sezona u fazonu tenisa kao i dve 2v2 lige. Sto se tice ostalih evropskih liga i evropskih takmicenja, i to sve jos traje. U sustini, samo se najjace takmicenje gasi.

 

Ja sam pravio neku pauzu par meseci tj, kao igrao sam nesto malo ali bas bas retko, skroz sam bio zaglavio u prici oko kladjenja jer me ide dobro pa se nisam ni cimao toliko. Posto je sad zima i bicu u stanu kad nisam na poslu, opet mi se igra :D Mozemo tako nekad pikati kad nas ima, jos je bolja zajebancija na velikom terenu nego nekad na klasiku.

Link to comment
  • 5 weeks later...
  • 5 years later...

Ajmo ovde da se prijavimo za kasnije da opalimo poneku, pogledao sam vise filmova u zadnjih 7 dana vise nego zadnjih 17 godina, valja se i ovoga podsetiti

Link to comment

Ja otkako je vanredno stanje tj. policijski cas lezem tipa u 10, a pre toga prosek u 1-2 posle ponoci, ali ako nas bude kasnije peglacemo, ostacu budan bar do 11 :laugh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...