Jump to content
IGNORED

Preferans


Duci Simonovic

Recommended Posts

moze, ali samo ako mozemo da razgovaramo preko skajpa u toku meca da bi mogao da te psujem kada mi ujebes kontru.

Link to comment
  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Duci Simonovic

    25

  • bad music for bad people

    21

  • aram

    19

  • korindjar

    9

Registrovah se i ja na prefka. U poslednjih 7-8 godina sam odigrao maksimum 20tak on line partija na damaherc ili tako nesto. Nekad sam i organizovao turnire i osmisljavao neka turnirska bodovanja, al sam skroz ispao iz fazona. Tu sam ako se budu pravili neki turniri. Vise bih voleo uzivo - zeljan sam drzanja karti u rukama :) , al moze i online

Link to comment

ajmo ajmo jos malo pa nestalo, jedna koka jedno jaje,snela dva al to nije brojka ta,ajmo ajmo, jedan faliko se necka posle ce da bali,ajmo ajmo, pref je slasanko se necka bit ce glasan...

Link to comment

Da, manijacio sam i ja na Prefku neko vreme... Stigao do nekog 20-30 mesta u rejtingu i onda batalio... Mator sam, pa kad igram partiju na netu, onda moram da se iskljucim skroz iz spoljasnjeg zivota, a onda me deca i gospodja proglase za baksuza... <_< BMFBP je najvise manijacio od nas PPP-ovaca i neko vreme je bio jako dobro plasiran, ali je i on batalio virtuelni pref...QM je ziheraski krenuo na rejting sa dugim partijama i bio dugo medju prvih 10, pa su ga nasekirali i onda je i on odustao...Kojot je takodje dugo igrao, aram isto i pakula u pocetku...Meni je jedino krivo sto sam bio sprecen da igram sa QM-om i BMFBP-om uzivo kada sam bio pozvan... Bas mi je krivo sto nisam nista izmajmunisao da to nekako iskombinujem...EDIT:Evo nadjoh se na sajtu iako jako dugo nisam igrao... 1016 rejting, 86 na listi i 1600 nekih tamo lokalnih para za igru. Kad ovde u CG budem pazario novi lapatopa(da stari ne otimam deci), mozda i pocnem ponovo da igram...

Edited by dare...
Link to comment
o Ako je prvi, igrac koji je pozvan na sansu krece iz licitacije igraca koje je dao kontru. Ako igrac koji je dao kontru nije licitirao, onda se (1) krece iz trefa.ako nije data kontra, (2) ili se krece iz pika, ako je data kontra.
protiv ovog sam se krvlju borio celog zivota. zasto, sta, kome majku? to onda nije gentlemenska visokomisaona igra vec 1 zaveraciono-montirani proces (+ otvara mogucnost da neko sa samo malo muda odigra sans samo sa dve boje).nego danas malo kibicovah (dok cekam da mi vrhovni odobri uplatu i mesto u lozi) - kako to da se onaj koji je dobio licitaciju skarta nakon sto se ostali izjasne da li dodju ili ne? (ili to samo tako kibiceri vide?)
Link to comment
nego danas malo kibicovah (dok cekam da mi vrhovni odobri uplatu i mesto u lozi) - kako to da se onaj koji je dobio licitaciju skarta nakon sto se ostali izjasne da li dodju ili ne? (ili to samo tako kibiceri vide?)
dobije licitaciju, uzme dve karte, zameni ih, prijavi igru koja se igra, ostali se izjasnjavaju jesu li tu,jedini raspored koji postoji, drugacije nemoz
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...