Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

kada sam u beogradu, obavezno pogledam sta ima u omnii i kokaiu u sava centru (omiljene prodavnice mi).a bghostu preporuka da kad ga put nanese u novi sad, pogleda nesto za decake u butiku bla, bla, bla... (u ulici koja sece zmaj jovinu, ne znam kako se zove - otprilike na polovini puta od katedrale do pravoslavne crkve, sa leve strane....sudeci po cipelama koje je kupio, bice tu nesto za njega - mom sinu pazarim u toj prodavnici)

Link to comment
Hmmm...Tu bash i nisam neki ekspert, ali znam ko jeste. Lik je ultra smesan, ali zna svoj posao. I evo njegovog vodica za "malu pomoc pri trosenju novca" http://www.srdjansveljo.com/mambo/index.ph...1&Itemid=43 (piiiiiiii, aj me neko nauci kako da stavim onaj mali elegantni klik link)Steta sto radi kao stilista za tako budalaste casopise, mislim da bi bio jedan od uspesnijih licnih stilista cak i u out - of - Serbia okvirima.
Fanatik je a ok, mojne ti smešan..
Link to comment
Fanatik je a ok, mojne ti smešan..
Vid' ti novosadiste, odma skace za fanatika :P Al' vala jeste smesan, nit je metro nit je retroseksualac, sto ne znaci da nije preterano gotivan lik, kakvim ga i doimam(omg, sta li sam sad rekla :unsure: imam local jet leg :wacko: )On topic:@morgana - par puta sam prosla pored tog butika, ali sam stekla utisak da je to nekakav show room, a ne prodavnica, pa nisam ni ulazila. Mada mi se svidelo ono sto sam videla.
Link to comment
Upravo se vratila iz Italije gde sam otisla s jednim a vratila se s dva kofera plus torbichak za rucni prtljag, jer me je snasao kupoholicarski raj i to ni manje ni vise nego u Veneciji, inace ozloglasenoj zbog visokih cena lokalne robe, ali...
ah jos jedna od teskih zabluda&predrasuda, pa svugde ima i skupih i jeftinih radnji, samo treba imati prave informacije kako ih naci.inace mi italija i nije neko mesto za alternativni shopping, vise onako za elegantne dame i gospoje, i nisko i visokobudzetne.al je blizu, bolji je izbor i prihvatljiviji odnos cena i kvaliteta nego u beogradu.poslednjih godina berlin je sve vise in za one koji vole nesto razlicito i ne-konfekcijsko,sve vise mladih dizajnera otvara butike, i to ne samo onako od stapa i kanapa nego i neke prilicno fancy.hm ovo je vise za neki globalni shopping vodic, da ne trolujem.
Link to comment
sve vise mladih dizajnera otvara butike, i to ne samo onako od stapa i kanapa nego i neke prilicno fancy.hm ovo je vise za neki globalni shopping vodic, da ne trolujem.
pa daj i globalni, ukoliko postoji i net-pandan butika jel ima neko iskustva sa e-bay kupovinom?vidjela sam jako dobre kozne torbe po relativno povoljnim cijenama (narocito u odnosu na manual, koji ne ljubim)edit:cao leia :) Edited by morgana
Link to comment
pa daj i globalni, ukoliko postoji i net-pandan butika jel ima neko iskustva sa e-bay kupovinom?vidjela sam jako dobre kozne torbe po relativno povoljnim cijenama (narocito u odnosu na manual, koji ne ljubim)
postavim topic ovih dana.mnogi butici imaju i svoje sajtove odakle mozes naruciti, samo ne znam kako ide sa dostavom u srbiju/crnu goru.evo jedan dobar sajt sa svim i svacim, ima fenomenalnih torbi i nakita.www.designspotter.comedit: cao morganita :) Edited by Leia
Link to comment

Leia, dapače, slobodno piši. Morgana, što bi po tebi bilo povoljno za kožnu torbu i koja je veiličina otprilike? Ili daj direktan link, ako nisi nešto ozbiljno zapikirala za kupovinu :naughty: Ja sam recimo uzela u Zari (mariborskoj) ultra cool kožnu boršu sa našivenim šarenim vunenim crtežima (ne znam to bolje opisati) za 50 ?. Jako sam zadovoljna.

Link to comment
ultra cool kožnu boršu sa našivenim šarenim vunenim crtežima (ne znam to bolje opisati) za 50 ?. Jako sam zadovoljna.
dobra cijena :) (a da okacis sliku?)ovo sto sam vidjela je cca 35-40 eura za ovece rucne torbe, + shippingodoh da nadjem link na krasotice, losa sam u procjeni velicine
Link to comment

super su i sestre prokovic i iva stefanovic, ali samo ako je velicina u skladu sa idealnim modelima. ako ste previsoki, imate krupne kosti kao kartmen ili duze ruke no sto su to zamislili bogovi jusa, malo sutra.da ne gresim dusu, ako je nekom bas stalo do neceg, moze se dogovoriti, ali to onda izaziva komplikacije, cekanje i slicne zabave.da ne govorim o dosadnoj dragani o. ako je neko video koliki je model u velicini 44, bice mu sve jasno.ima u njegosevoj neki novi "showroom", ali ne znam sta je i cije je.onaj seknd hend sa pocetka sto je pitala morgana je malo puk'o, tj ima samo "asesoara" zanimljivih, ostalo je onako. ima u alekse nenadovica, malo pre lovca, neki novi, ali jos ne udjoh.za globalni shoppingko ima prilike, slucajno otkrice od pre nekoliko godina, nazalost samo u holandiji i belgiji. cora k.uvek ima bar pet-sest sjajnih stvari, mada ima i potpunih budalastina, ali sve manje. velicina nikad nije problem (bogu hvala, holandjanke rasne :D) rasprodaje ceste, pa se za 50-ak eura moze dokopati neceg sto je vredelo i deset puta vise.ja postadoh guru stila :P otkako se druzim sa korom. a preko puta sjajna camper radnja, takodje sa cestim popustima.

Link to comment

setila se josh jednog butika. neam pojma ko je kreator i dal ih ima vishe.elem, zovu se allegra i jedna prodavnica je u onoj ulici gde DO (pfuj) iam svoj butik za obuci iopremiti stan (setila se pop lukina).cini mi se da sam videla da su u bulevaru na pocetku otvorili jos jednu prodavnicu. letos sam tu videla (al ne i kupila usled vishka stvari u mom ormanu) fenomenalnu svilenu suknju. ne mogu reci da me svaki komad odece odushevio, al bilo je recimo 2-3 komada koja su mi bila zanimljiva. cene su srednje, zavisi kako koja stvar. svakako ne preterano skupe. eh, da passage u knez mihajlovoj ima ponekad dobrih stvari, nisu skupi uopste.sto se tiche unikatnih komada za svechane prilike, sticajem okolnosti (porodichni prijatelji) imala prilike da zavirim u atalje kreatorke a danas i profesorke na primenjenoj ingrid huljev. nekoliko njenih modela imam i obozavam ih :)

Link to comment
ne nadjoh na ebay vise torbu koju sam nekidan vidjela. tja. bila je narandzasta (mada se model radi i u drugim, suboptimalnim bojama), kozna i ogromna :wub:pcelice, ko je ingrid huljev? jel radi kao dizajner za neku modnu kucu, ili solo?
pa sad je profa dizajna na primenjenoj, ranije je radila i za razne kuce (ne znam tacno koje) i solo. uglavnom joj revije mozes videti na nedelji mode. a roba je u ateljeu kod nje. iskreno ne znam sta se sad desava, tj dal sprema neku reviju. cu se raspitam pa javim.
Link to comment
pa sad je profa dizajna na primenjenoj, ranije je radila i za razne kuce (ne znam tacno koje) i solo. uglavnom joj revije mozes videti na nedelji mode. a roba je u ateljeu kod nje. iskreno ne znam sta se sad desava, tj dal sprema neku reviju. cu se raspitam pa javim.
vidjela sam na sajtu nedjelje mode. fino, klasicno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...