Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Svidja mi se boja.

 

Sad želim

 

dr-r10110601-a.jpg

 

 

Red je da promenim, barem boju, posle petnaest godina

Bujodraze, uozbilji se, ovo je letnja roba za nas  :nobles:

 

Soludos_zpsdr8uxyc8.jpg

 

Mada, i ovo su neki пиpоћанци, al' vrede svaku paru.

Link to comment

Bujodraze, uozbilji se, ovo je letnja roba za nas  :nobles:

 

 

 

 

 

 

Ma, meni je 1925 i za zimu i za leto. Izabrao pre 15+ godina, ne mogu sad svaki čas da menjam.

Link to comment

Steta, ja ih vec poprilicno dugo trosim, obaska sto su prave espadrile sa djonom od konopcatm za letnje uslove ne postoji bolja obuca, nema sandala koje im mogu primirisati sto se tice znojenja i posledica.

 

Poslednjih godina su poprilicno prosirili asortiman, ko voli...

tek nedavno mi je sinulo da smo ih zvali špagerice zbog đona od špage. 

 

kako se to slavno raspadalo ako dočeka treći-četvrti pljusak. idealna obuća za nas koji tražimo priliku da hodamo bosi- sprema se kiša! izuvaj se da ne ostaneš bez špagerica. :lolol:

 

nešto me ne privlače trenutno, mada su zgodne, mogla bih jedne da pribavim da se nađu. stvarno ima veliki izbor.

Link to comment

tek nedavno mi je sinulo da smo ih zvali špagerice zbog đona od špage. 

 

kako se to slavno raspadalo ako dočeka treći-četvrti pljusak. idealna obuća za nas koji tražimo priliku da hodamo bosi- sprema se kiša! izuvaj se da ne ostaneš bez špagerica. :lolol:

 

nešto me ne privlače trenutno, mada su zgodne, mogla bih jedne da pribavim da se nađu. stvarno ima veliki izbor.

A, jok: traju par godina i to poprilicno akane, peru se odlicno ocas posla...

Znam na sta mislis, i sve je bilo k'o sto kazes  :lol:, ali ove od cirade/jedrenine su bogami trajne za ovu vrstu obuce i namenu...

 

 

Edit: pricam o ovom momtm modelu, za ostale ne znam, ali firma je na poprilicnom glasu.

Edited by namenski
Link to comment

A, jok: traju par godina i to poprilicno akane, peru se odlicno ocas posla...

Znam na sta mislis, i sve je bilo k'o sto kazes  :lol:, ali ove od cirade/jedrenine su bogami trajne za ovu vrstu obuce i namenu...

 

 

Edit: pricam o ovom momtm modelu, za ostale ne znam, ali firma je na poprilicnom glasu.

ma naravno. sigurna sam da su ove ok.

 

ko zna šta su nama uvaljivali ovde pre milion godina kad sam ja bila klinka, a kad su bile opštepopularne.

Link to comment

....za nas koji tražimo priliku da hodamo bosi- sprema se kiša...

 

 

Uvek sam voleo da špartam bos, a naročito ako pada letnja kiša.

I šljapkao sam često po baricama a umeo i da se prospem pred gomilom ljudi koji su tek izašli iz noćnog autobusa.

 

Super osećaj, bose noge, leto i kiša  ^_^

Link to comment

jeste dok sutra ne ostanes bez jajnika.

 

--------------------------

 

u ime serdja i rosija i svetog manola, amenujem

ovaj topik da se procisti od djavolje rabote

Edited by mustang
Link to comment
  • 2 weeks later...

Sta se desilo sa Grubin obucom?

 

//Mustang stop!

 

Svratila sam pre neki dan do radnje, misleci da obnovim stare sandale kojima se djon isuvise stanjio (generalna mana Grubin obuce), medjutim odbilo me je to sto ulozak unutra uopste nije vise "anatomski" ili kako god se to zove. Maltene je skroz ravan kod vecine papuca i sandala. :mellow:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...