Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

devojke. dje se sad kupuje kana? i koja se kupuje. nekad je bilo na zemunskoj na tezgama, turska kutijica sa devojkom. ali se bojim da to pripada proshlom milenijunu, a jedino to mi je poznato.

ja sam ubedjena da sam je vidjala u dm-u, samo ne mogu da se setim kad, otprilike u poslednjih godinu dana. proguglaj malo, sigurno mozes da je narucis negde - tesko da tu mozes nesto da zeznes, ako i ne valja, samo ce se brzo isprati.

bar ja tako mislim tj.

Edited by Aleksija
Link to comment

devojke. dje se sad kupuje kana? i koja se kupuje. nekad je bilo na zemunskoj na tezgama, turska kutijica sa devojkom. ali se bojim da to pripada proshlom milenijunu, a jedino to mi je poznato.

sad sam pitala jednu moju što se kanonizuje. kaže da obično uzima u frizer šopu, a ima i u nekim manjim parfimerijama. ne znam da li je od pomoći jer se radi o mom selu, ali neka bude smernica gde da tražiš. ima turska i egipatska. ona bira prema tome koja ima u njenoj boji.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Kane ima gde hoćeš, DM, Lili etc.

 

Danas sam bila u salonu Bob. Mislim na obostrano zadovoljstvo. Pitao me je samo dva pitanja- imam li posebnih želja (ne) i na koju stranu mi je razdeljak.

Skratio mi je kosu i opet imam šiške.

Edited by halloween
Link to comment

Šta je čudno?

I još mi je rekao da je ovo prelazna dužina ka još kraćoj koju planira na leto. Lep mi profil napravio, šišao me je sigurno sat vremena.

Edited by halloween
Link to comment

a dobro vreme rada nije nužno pokazatelj kvaliteta (jeste pokazatelj to što si ti zadovoljna)

 

ja pokušavam dve nedelje da zakažem kod jedne frizerke koja se do sada najbolje pokazala i umela je pre neke hirove moje da sprovede u delo 

ili ona ne može ili ja ne mogu

moraću izgleda opet kod nekog starog zgodnog koji mi se naslanjaotm 

i koji me je šišao po pola sata ali nisam bio zadovoljan puno

Link to comment

Šta je čudno?

I još mi je rekao da je ovo prelazna dužina ka još kraćoj koju planira na leto. Lep mi profil napravio, šišao me je sigurno sat vremena.

Čudno je i to što te pitao gde je razdeljak PRE šišanja i to uzeo u obzir. Mene ako pitaju, pitaju kad je sve gotovo, da bi otkrili nakon feniranja da je na jednoj strani sve za toliko kraće.

Probam ja da to naglasim u startu, ali to sve majstori, "bez brige", "samo se opusti, zavali se, prepusti to meni" stručnjaci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...