Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bond me je razocarao, najiskrenije, a tako sam zelela da to ne bude tako, posebno nakon danasnjeg citanja teksta Milosa Vasica u Vremenu koji me je donekle i iznervirao. Nisam skoro procitala neki tekst koji je bio toliko subjektivan i zasnovan na analizi nesustinskog. Ovo je dovelo do toga da me je onda i sam Skyfall iznervirao. A zapravo mi je bio dosadan. (uz par sjajnih momenata u kojim Bardem briljira)
Koji Vasicev tekst? Baci linak ako ga ima na netu! EDIT: mislim da sam nasao na koji mislis, ali nije dostupan svima nego samo pretplatnicima. Ako neka dobra dusa ima tekst moze i na pm!Film je neobican, ne bih ovde da spojlerisem, mogli bismo na topicu o Bondu da pricamo vise, ali ja sam uzivao. I jedva cekam naredni film!
Jel ima Q-a? Bond film bez kjua nije bond film. Zato na mojoj listi bond glumaca, ovaj plavi drži fenjer.
Ima, mozes ga videti na trejlerima. I super je, update-ovan u savremeno doba na dobar nacin. Edited by Sludge Factory
Link to comment
Koji Vasicev tekst? Baci linak ako ga ima na netu! EDIT: mislim da sam nasao na koji mislis, ali nije dostupan svima nego samo pretplatnicima. Ako neka dobra dusa ima tekst moze i na pm!Film je neobican, ne bih ovde da spojlerisem, mogli bismo na topicu o Bondu da pricamo vise, ali ja sam uzivao. I jedva cekam naredni film!Ima, mozes ga videti na trejlerima. I super je, update-ovan u savremeno doba na dobar nacin.
Q je wubicwishaw_2378039b.jpgPisem ti pismo ;)
Link to comment
Loopers... Dobar.
Provela danas 5 sati u bioskopu, prvo Loopers pa onda Djems Bond.
Sorry for this nit-picking, ali u slucaju da neko npr. trazi da kupi ovaj film, nema S u naslovu ;)looper-poster.jpg
Link to comment

On topic - juce: Total Recall 2012Akcioni sci-fi film, koji moze da se zaboravi posle dan-dva. Odmor za mozak.Malo su me iznervirale references[na srpskom?] na detalje iz originalnog filma [zena na pasoskoj kontroli, )~)~)~ prostitute i dr.] Mozda se vise svidi nekom ko nije gledao onaj iz 1990.-e.Najbolji utisak - Kate :wub:

Link to comment
2 su stvarno odlična: 12 angry man, Psycho;jedan je so-so: Vertigo;a za jedan sam gotovo šokiran koliko je precenjen: Rashomon
+
ja sam za to da je vertigo najprecenjeniji.
= :oČitate me k'o bukvar.Prešli smo na drugu stranu, sad mogu. :) Znači pričam iz mog ugla (20-something casual moviegoer) i ocenjujem kako bih ocenjivao i današnje filmove. Poštujem pionirstvo na određenim poljima ali ne vidim zašto bi to preterano uticalo na moju ocenu. (ako si prvi u nečemu ne mora da znači da si najbolji)Dakle Rashomon ima odličnu poentu, i na to dobija so-so, ali mi se nekako čini da je Kurosawa baš ono oduševljen time što ima tu odličnu poentu pa se ubi da nam je da do znanja, da nam slučajno ne promakne. A i realno je dosadnjikav, i prilično se razvukao iako je valjda najkraći od ove četvorke. + medijum <_< , iz današnjeg ugla potpuno bespotrebno za ovakav film.A Vertigovim zapletom sam potpuno šokiran. Beyond ridiculous. Da se neko danas usudi da snimi tako nešto kritičari bi ga sahranili na keca a ppp bi mu se popišao na grob. Ne znam ni odakle da počnem ni šta detaljnije da kažem o Vertigovom plotu. Wow...just wow :s_w:

A da ne pričam o tome da je gledano iz ugla glavnog lika prva polovina filma o matorom perveznjaku koji je dobio zadatak da prati duplo mlađu, mentalno nestabilnu, ženu bivšeg koledž drugara, na šta on koristi prvu priliku da je svuče, stavi u krevet i zavede uz vatricu. :naughty:Sad već verovatno preterujem ali bio sam siguran da će me Vertigo oduševiti, jer mi je delovalo da ima sve sastojke da bude po mom ukusu, pa mi beše baš poprilično razočaranje. Spremao sam se da nastavim dalje sa Hitchcockom jer me je Psycho oduševio (north by northwest, the birds, rear window...), ali mislim da ću sad da odmorim neko vreme od klasika.

Edited by bob loblaw
Link to comment

:DOpusteno, udri slobodno. Ja se ne razumem ic u film, niti moje misljenje ima bilo kakav kredibilitet bilo gde (daleko bilo) pa sam u poziciji da pisem ovakve stvari i da ne hajem. :DSent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...