Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Sem ovog koji bi uskočio nakon smjene Muslina, zašti bi iko normalan, ko ima bilo kakvo trenersko ime, reputaciju i mrvu dostojanstva (da ne pričam neki ok stranac) htio ikad više da ima ikakve veze sa FSS, znajući i da svaki trenutak može da dobije nogu, nakon ispunjenih svih ciljeva i nakon apsolutnog uspjeha u jednom kvalifikacionom ciklusu? Nije da se i sad nešto kotiramo, ali nakon takve blamaže FSS bi došao na crnu listu gdje bi onda najbolje što bismo mogli da izvučemo za selektora bio Toma Nikolić jr. Što je možda i cilj. Ili na kraju krajeva da Andrej bude i selektor. Ili Alek. Sad kad su neke pare ušle u FSS. 

Link to comment

1 nakon prekida. Kompletan igrač pa eto.

 

И код прекида за други гол и код првог гола одлично кретање и постављање, уз то и асистенција...

Link to comment

SP sa Muslinom bi se završilo mnogo gore nego sa Šestkom. Sad je vreme podmladiti igrački kadar i stručni štab.

mislim da se i cocky vodi time, s tim da je njemu primarni cilj pun džep
Link to comment

Predlazem selektorsku komisiju formiranu samo za Mondijal... Djoric - Zivadinovic - Pizon. Tako bi osvojili 3 velika boda u grupi i casno ispali. Tri puta po 0:0. Tu ni Brazil i Nemacka ne bi dali gol.

Link to comment

Pa i Petko nas je odveo, a svi smo znali kako će se završiti. Zašto ponavljati istu grešku dva puta?

 

Ja se ne secam da se sestku predvidjao onakav kolaps, pre one svinjarije sa pozivanjem sina dusana. Stavise mislim da su ocekivanja bila velika i nerealna. Mislim da nas na SP ne ocekuje nista lepo vodio nas Muslin, Pikse ili neki treci strateg. Postenije je onda da vodi celavi, jbm li ga. 

Link to comment

naravno da je pošteno da tim na SP vodi ćelavi, ma šta ja ili neko drugi misio o njemu ili našoj igri. Ostvario je uspeh, plasirao se na prvenstvo, i treba odlučivati o mestu selektora nakon odigranog prvenstva.

AKo neko iz FSS-a stoji iza ove muljačine, i smene Muslina, onda smo zaslužili da prodjemo kao bosi po trnju, kao što prave jajare i zaslužuju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...