Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

@ ikar

 

Duccu i mene zvanicno odbili posle lutrije za kartu, pokusavamo nekim insajderskim kanalima.

 

i ako ne upali, sedneš u kola i probaš na licu mesta :)

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

На тој лутрији добио мој ортак. Седели заједно када му је стигао мејл. Најгоре што га баш нешто и не занимају ни Реал, ни Манјунајтед него онако туристички хоће да присуствује спектаклу. Пре него што питате, ја му одмах понудио да мени прода карту, одувао ме на кеца. Капира и он да је редак оказион.

Link to comment

 

štoper je u pitanju(bar tako kaže transfermarket) a po onome što de Bur priča i što smo videli protiv WBA fale im igrači u zadnjoj liniji drugačijih karakteristika, doduše tek treba da vidimo kako bi se Tomkins i Dan snašli u celoj toj priči

 

 

Vidim da je i Milivojević izjavio da nije nešto oduševljen zato što je prebačen na štopera i da se nada da će ga vratiti u sredinu, ovu tekmu protiv WBA je Keli igrao štopera, Pančeon u sredini što je čudno izgledalo

 

Onaj Loftus bi u teoriji mogo da im završi posao u sredini ali je suviše uplašen, stegnut, za pola sata igre nijednom loptu nije povuko, sve pas na prvu i to u stranu 

 

znači biće ili debeo rad na treningu sa njima ili da kupi igrače ako baš želi da menja stil igre 

Edited by jiraiya
Link to comment

Uefa potvrdila tri utakmice suspenzije Bajiu. Neće igrati u Skoplju, pa najrealniji štoperski tandem biće (na pripremama odličan) Džons i neafirmisani Lindelof  :fantom:

Link to comment

i ako ne upali, sedneš u kola i probaš na licu mesta :)

 

Prvo cu probati da prodam bubreg. Cenim da ce braca Makedonci da skidaju kozu s' ledja za karte.

Link to comment

Чича потписао!

 

Само 16 милиона. Каква акција, просто се плашим да им је неко продао његовог брата од тетке, што ради у Волмарту. Мада, за те паре на данашњем тржишту његов брат од тетке вероватно толико вреди.

 

Какав ванредан прелазни рок, ни налик прошлогодишњем!

 

Што се мене тиче, још Ланзини да продужи уговор и то је то. Кеита из Лација се спомиње, али то су мизерно мале шансе, ваљда је и нешто са Интером договорио. Вилшира не бих волео осим ако му плата не буде везана за број одиграних утакмица.

 

Забалета, Харт, Чича.... Јеботе, какав хипстерај од ретро играча. :lol: Арнаут је просто залутао.

Edited by Прслин
Link to comment

Чича потписао!

 

Само 16 милиона. Каква акција, просто се плашим да им је неко продао његовог брата од тетке, што ради у Волмарту. Мада, за те паре на данашњем тржишту његов брат од тетке вероватно толико вреди.

 

Какав ванредан прелазни рок, ни налик прошлогодишњем!

 

Што се мене тиче, још Ланзини да продужи уговор и то је то. Кеита из Лација се спомиње, али то су мизерно мале шансе, ваљда је и нешто са Интером договорио. Вилшира не бих волео осим ако му плата не буде везана за број одиграних утакмица.

 

Забалета, Харт, Чича.... Јеботе, какав хипстерај од ретро играча. :lol: Арнаут је просто залутао.

 

Nemoj tako za Vilšira...Mora neko da pravi društvo Najskupljem u dugim bolničkim danima. :D

 

Slažem se za Lanzinija, apsolutni prioritet je njegovo produžavanje. A onda zacepiti neku cenu ko Liverpul za Kutinja.

Link to comment

Какав ванредан прелазни рок, ни налик прошлогодишњем!

 

 

Do novembra ste u top 5 i onda krece topljenje kao sladoled na suncu :fantom: .

Link to comment

Ууууу, топ пет!

 

Мени је циљ преживљавање у лиги уз повремено троловање геј клубова, најбоље у купу али може и оно прошлогодишње завршавање Тотенхемовог наводног похода на титулу. Све преко је чист ћар.

 

Едит: Ово "најбоље у купу" значи да бих волео да освојимо неки Куп, може и Лига, не буним се. Још нисам преболео оно FA финале против Ливерпула. :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

Šta je ovom cilj?

Manchester City plotting move for Sanchez or Mbappe as Pep continues spending after breaking transfer world record.

 

Kakav manager!  :Hail:  :Hail:  :Hail: 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...