Jump to content
IGNORED

Avionski udesi i nesreće


dare...

Recommended Posts

Hi res fotka

 

22071319_1455582321144843_47959453123362

Neverovatno, k'o skalpelom: cak je ostao deo фланшнеtm ventilatora, dok su lopatice prvog stepena kompresora niskog pritiska netaknute koliko moze da se vidi.

Vrlo je verovatno, ukoliko uopste ima smisla nagadjati bez vise podataka, da u sam motor nije dospelo nista jer da jeste bilo bi itekakvih tragova.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Kanadska guska bi meni bila prva na listi osumnjičenih...

 

Edit: mada, noć je bila, teško da bi guska bila u vazduhu u mraku... Čitam sad, udarili su u to nešto dok su se spuštali prema Čikagu. Dovoljno severno za kanadske guske, ali mrak je... Neka velika noćna ptica možda? Opet, birdstrike obično ostavi bar malo krvi i perja negde na mestu udarca. Možda se neko zezao sa dronom pa preterao?

Edited by Đipalo Junuz
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
daj link
Nisam video [emoji16] trebalo mi samo 4 godine. sad napravio research gde smo spominjali ovaj masakr i nasao... Trenutno je na italijanskoj La7 dokumentarac sa priznanjem US Navy mornara Sandlina sa nosaca aviona Saratoge... navodno su radari na brodu bili isljuceni da ne bi ometali televizijski signal italijanske televezije. i to iste veceri kad su oborena 2 libijska lovca nedaleko. svi dokazi o masakru su zataskani, niko nije (bio) kriv.

http://www.corriere.it/cronache/17_dicembre_19/strage-ustica-militare-usa-due-mig-abbattuti-nostri-caccia-sera-dell-esplosione-df862f9c-e50e-11e7-99b2-e4b972c90c1d.shtml

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • אַף אֶחָד locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...