Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Prvi dan od kako je zatvoren veliki spoljni bazen (iako je vec 10tak dana maksimalna dnevna 18C) i - haos u sportskim trakama. Kao i uvek ponedeljkom, dve trake rezervisane za tinejdzere na steroidima a mi ostali svi u jednu. 25m i nas devetoro, sredina je bila uvek popunjena dvojicom likova koji su ocito tu bili sa privatnim trenerom, a pored njih je bio deda koji je plivao kao Felps i logicno hteo da obilazi ostale, pa to nije bilo veselo. Imala sam utisak da plivam u okeanu, bas je bilo nja.

Srecom pa spoljni bazen od 25m radi tokom cele godine, tamo uvek ima nekoliko hardcore plivaca oba pola, neki su vec u neoprenskim odelima, inace ne znam kako bi bilo tim udarnim danima. Iz nekog razloga je bazen najposeceniji ponedeljkom.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Od kako sam presla na otvoreni bazen koji je 50m, pocela sam da plivam duze. ...

1500m za 45min

(obicno je 900-1000m kraul a ostalo prsno, mesam)

 

Ovako sam terala negde do pred kraj avgusta, bilo mi je super. Ne znam tacno u cemu je stvar, ali "brze" sam plivala 1500m nego 1000m, mozda bih se u nekom momentu pred kraj ubrzala, ili bi bilo psiholoski da sam odradila svoj etalon pa se posle opustila.

 

Od kako je dosla zima u septembru, vratih se u unutrasnji bazen koji je 25m i plivam uglavnom kilometar, eventualno jos jedan ili dva kruga. Sad sam negde na pola puta, sa dodatnom loptom cije prisustvo je i u vodi sve primetnije,

 

 

ala

 

0.jpg

 

 

 

i vec sam sporija, nekad bih osetila da mi je potrebno vise snage, obicno kada bih bila vec umorna pre plivanja.

Proteklih 10 dana sam isla 1km za 33-34 minuta, dve duzine kraul, jedna prsno. Videcemo koliko dugo ce ostati na tome - koliko brzo cu se usporavati i koliko ce me jos trpeti u sportskoj traci :D (mada, ima ih cesto i sporijih od mene pa ne vidim da se iko tangira). Idem uglavnom na svaka tri dana. ????

Link to comment

Konacno otvoren zenba u Mitrovici :Hail: Jeste 25metarski ali za sad je super jer nema toliko guzve, bar u ovim nocnim terminima od 21-23 kad idem. 25x13 ili koliko vec, 1.8m dubina (sto valjda znaci da se necu udaviti), ima zenske, ima sve, ja zadovoljan. Videcemo danas oko 4-5, verovatno ce da bude frka jer je nedelja.

Link to comment

Well, cestitke :) ❤

Čestitke na Loptici <3

 

bravo!

 

 Hvala IIzA1pnSpF7RDMFtZYk7aPMibZ4DGoPT7uteqUtK ^_^

 

Proteklih 10 dana sam isla 1km za 33-34 minuta, dve duzine kraul, jedna prsno. Videcemo koliko dugo ce ostati na tome - koliko brzo cu se usporavati i koliko ce me jos trpeti u sportskoj traci :D (mada, ima ih cesto i sporijih od mene pa ne vidim da se iko tangira). Idem uglavnom na svaka tri dana.

Bez namere da vodim dnevnik na ovoj temi :D moram da naglasim znacaj neradnog dana i opustenog prepodneva: danas za 30 minuta, kao letos

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...