Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Alo ne kakite...  <_<

 

Za godinu i jače koliko sam član™, imam cca oko 10 porudžbina možda 12, svaka se ispostavila sasvim vrednom novca, neke i više od toga, osim fleša kod koga sam imao problem kako da popunim 512gb pa sam ga poklonio... :D

Link to comment

Ja kupio neke kineske šolje za čaj. Piše zapremina manja od 2 dl, ja računam ok, malo su manje, kad ono mogu da posluže kao čašice za rakiju... :isuse:

 

Ja sam kriv, što nisam gledao 

Link to comment

Uh nisam vidio ovu temu... Hvala na odgovorima sa prošle! :)

 

Kliknuo sam na "free shipping", i opet na koji god proizvod kliknem nema pošte.

 

Nego, vidim sad, pormjenio sam zemlju sa BiH u Srbiju i kod vas ima poštanskim putem...

 

Jebo zemlju koja Bosne nema... :(

 

..... i koju god zemlju odaberem ima free osim bosne i palestine čak i papua new gvineja

Link to comment

Jbg onda jel imas nekog u Srbiji da narucujes na njegovu adresu pa da od njega uzimas?

 

Probaću na tinydeal.com. Tu je dosad mogla poštanska dostava. Zanimljivo da su i jedna i druga kineske kompanije...

Link to comment

Ja kupio neke kineske šolje za čaj. Piše zapremina manja od 2 dl, ja računam ok, malo su manje, kad ono mogu da posluže kao čašice za rakiju... :isuse:

 

Ja sam kriv, što nisam gledao 

 

To su standardne kineske solje za caj :D ono sto mizovemo solja za caj bi kod njih bio bokal :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...