Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

a zar nije kao preduslova startovanja Pay Pala, još onomad, dignuto sa tipa 70 na 100 evra? meni to u glavi sve vreme :unsure: doduše, sve mi manja kupovna moć pa nikako da zabodem tih 100 eur u cugu na netu

 

To možda kada lično nešto unosiš u zemlju, mislim da online nema teorije.

Link to comment
  • 2 weeks later...

prvi put kupujem knjigu, pa me nešto zanima.

ista knjiga na booksdepository košta 32 evra, a na amazonu 23 USD. Samo što na Amazonu piše (Spiral-bound). Da li je moguće da je knjiga različito ukoričena na amazonu u odnosu na bd (na bd ništa ne piše o tome ).

 
Link to comment
  • 4 weeks later...

 

prvi put kupujem knjigu, pa me nešto zanima.

ista knjiga na booksdepository košta 32 evra, a na amazonu 23 USD. Samo što na Amazonu piše (Spiral-bound). Da li je moguće da je knjiga različito ukoričena na amazonu u odnosu na bd (na bd ništa ne piše o tome ).

 

 

 

podeli sa nama šta je ishod svega ovoga, za buduća naručivanja. hvala

Link to comment

elem, ženina rođaka je baš u sportski život/fitnes i zdravlje fazonu i nekoliko puta je naručivala gedžete za sport/fitnes itd. elem nije joj stigla fitnes lopta, nije joj stigla neka traka tj. ponjava na kojoj se vežba, nijej joj stigla vijača i poslednje nisu joj stigle patike. pošto su patike neke "posebne" i baš joj se sviđaju ona sa prodavcem razmeni poruke gde joj kažu da neće da joj daju novac nazad jer po njihovoj istrazi te patike su joj uručene još 19. decembra.

 

ode ona u poštu. tamo je oladi prvi koga je pitala, oladi je drugi koga je pitala i na trećem kad joj je prekipelo i kad je počela da diže frku i da "sikće" na sve strane pojaviše se patike. um kolega... ovo, ono... bilo... nisu videli... muc tuc...

 

kraj priče: dobi ona patike, nit carina, nit pdv nit ništa. :mellow:

Link to comment

Ih pa to je našim poštarima, takoreći u genima. Pričala mi mama da su oni posle rata dobijali pakete od tetke i teče iz Francuske i ako su unutra bile npr. 2 čokolade ( mlečna i za kuvanje) uredno bi dobili po pola od svake.  :D

Link to comment

U principu Knjige i bas vredne stvari ne diraju, kao i ono sto se salje preko vecih imena.  Sve ostalo sto ide od ifizickog lica fizickom licu je maltene free game.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Јел зна неко јел може ствар из русије купљена да се плати на овај начин:почтовый перевод

 

И шта је то уопште, јел то поштанска упутница. Вики каже постал ордер. Уредно су ми примили наруџбу са српском адресом...

Link to comment

Znaci neko drpao njene narudzbine. Zalili se ljudi na drugim forumima da im postari drpaju stvari.

 

 

ja pisala, bese insideru (?) jos pre sto godina da ako smeju urade prilog za kradje u posti. to  je organizovan kriminal tamo.....olos, olos, olos. otvaraju mi pisma sto saljem, cestitke a odavno sam prestala paketice tim putem da saljem. 

 

federal crime je jebote da ti neko u usa otvara postu....a kamoli onaj kome najvise verujes...postaru. 

 

sada sam poslala 15kg preko dhl...jedini koji znaju sta rade u srbiji. fedex je isto olos papiroloska i za carinjenje. ko i hrvati. isti su. 

 

 

a za ljubitelje knjiga...pogledajte isto na half.ebay.com tamo prodaju po povoljnim cenama, pitanje je da li salju za srbiju. sve zavisi od prodavca. i isto..kome nije stalo da bude brand new knjiga, ako uzme u mint condition, verujte ko nova je a cena bagatela. 

Edited by mustang
Link to comment

ok, hvala puno. sad znam kako mi je činiti :)

 

 

inače, koliko sam skapirao samo lud™ čoek kupuje Longsdale i Everlast kod nas

 

normalno, traže 999 din za stvari koje se prodaju za funtu ipo.

 

idem za dve nedelje u UK, usraću se od čarapa i gaća

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...