Jump to content
IGNORED

Australia for yobbos


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    32

  • dig_chohano

    16

  • roksi

    15

  • beta

    12

Top Posters In This Topic

bila:) pored malimilion prica o tome kako je tamo lepo i kako je to duhovni centar australije, imala sam prilicno visoka ocekivanja - e pa, prevazislo ih je. zaista. setila sam se scene iz odiseje 2001, kad se majmuni suoce sa monolitom - e pa tako nekako i ja;)) samo sto je u ovom slucaju bilo cista odusevljenost. pentranje po king's canyonu (koji je na putu ka alice springsu) isto velika preporuka. 

 

i nisam jela crve  :cry:  ^_^ nigde ih nije bilo na meniju! (moje traganje za witchetty grubs se nastavlja)

 

sto se tice vremena, ogromna preporuka za ovo doba godine. nije bilo prevruce, sto je bilo dobro za tracking, noci prijatno sveze. i jos jedan plus ovog perioda: uopste nije bilo mnogo muva (samo sam jednom morala da stavim mrezu protiv tih letecih parazita na glavu). niti raznoraznih buba (iako je trip advisor pun horor prica - ukupno: naisla na tri prelepe crne bube i jednog komarca). kad smo vec kod pests, nije bilo ni preterano mnogo turista - na hodanju je bilo prilicno trenutaka bez igde ikoga - tisina miljama dugacka. ne mislim da sam pre nesto slicno dozivela. 

 

jesi ti bila? 

 

nisam ali želim.

 

ove godine smo rešili da čoporativno idemo na kangaroo island tako da izgleda da nema mrdanja iz SA.

možda dogodine, ima vremena

Link to comment

Vrlo jako.

Je l' to Rex jednored sa 15ak sedista?? 

 

nije (mada, istina, na snimku deluje minijaturno!). ovo je bio, verujem, virgin boeing 737-800. 

Link to comment

nisam ali želim.

 

ove godine smo rešili da čoporativno idemo na kangaroo island tako da izgleda da nema mrdanja iz SA.

možda dogodine, ima vremena

 

zvuci super! (ako budes u prilici, zakaci ovde koju fotku)

Link to comment

nije (mada, istina, na snimku deluje minijaturno!). ovo je bio, verujem, virgin boeing 737-800.

Ma sve je super dok god soundtrack nije "Eeej, gori krilo našeeeg avijoona...", ne?

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

nisam ali želim.

 

ove godine smo rešili da čoporativno idemo na kangaroo island tako da izgleda da nema mrdanja iz SA.

možda dogodine, ima vremena

 

 

Evo moje foto uspomene jednog zitelja tog ostrva. Gusterisao se, naravno.

 

goanna_800x600.jpg

Link to comment

zvuci super! (ako budes u prilici, zakaci ovde koju fotku)

 

hoću svakako jer ću poneti tonu foto opreme

 

Evo moje foto uspomene jednog zitelja tog ostrva. Gusterisao se, naravno.

 

goanna_800x600.jpg

poznati su mi ovakvi tipovi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...