Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

posle ravanelijevog neprijatnog posta prekinimo tišinu povratkom na temu i izvodom koji može i na occupy mall street

 

evo zašto ne smete u vezu s ženama obolelim od bebesnila 

 

Jeste li ljubomorni u vezi?

- Umem da budem, i to veoma. I zato je bolje da me ne pravi ljubomornom jer odmah vraćam istom merom. Temperamentna sam, emotivna  i strastvena, tako da umem i da planem. Smatram da je ljubomora sastavni deo ljubavi, ali da ne treba da prelazi u patologiju.

Kako izgleda kada se posvađate?

- Burno, jer leti perje na sve strane. Važno je proceniti koliko su svađe učestale i da li preovladavaju u jednoj vezi, jer to nije dobar znak. Svađe su normalna stvar, ali muškarac treba da bude taj koji će prvi da popusti i pozove.

 

3/4 intervjua je o braku venčanju rasplodnji etc i onda ovo naravno da ćemo da ti poverujemo jer smo svi ko miša vacić :fantom:

 

nisam opterećena time zbog svojih godina
Link to comment

posle ravanelijevog neprijatnog posta prekinimo tišinu povratkom na temu i izvodom koji može i na occupy mall street

 

evo zašto ne smete u vezu s ženama obolelim od bebesnila

 

 

 

3/4 intervjua je o braku venčanju rasplodnji etc i onda ovo naravno da ćemo da ti poverujemo jer smo svi ko miša vacić :fantom:

a jel kaže u intervjuu dal je ljubomorna na "dečka" kad čeka novu godinu sa ženom i decom

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ama Minja klasična "sponzoruša" u medijskim vodama, pravi izdanak ergele Ž.M. . Verovatno je i do ove šljake došla na gurku. Realno smešno je i staviti u istu rečenicu staviti nju i recimo Lj.G. Pa i Ivanu K. sa b92.

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Napisao sam na drugoj temi, svako mo je ikad dobio dinar od Pinka, a kamoli tamo godinama zarađivao platu kao lice te tv, treba mu srati po glavi. Drago mi jd što je Vacić dobio preko pičke, ali dizati u nebesa nekog mo je lizao muda ŽM, ne bih. Negdje crta treba da se povuče, šta sad, i kad Pljosnati napusti brod koji tone, treba mu oprostiti sva govna? U zatvor s dripcem.

Link to comment

LjG mi je komsinica i fina žena, ali boli glava od ovolikog obožavanja.

 

Ako vam treba svetla tačka u koju biste da gledate, bolja izaberite Cecu Lukić iz mlađih dana, kad je radila Niko kao ja.

Link to comment

Ama Minja klasična "sponzoruša" u medijskim vodama, pravi izdanak ergele Ž.M. . Verovatno je i do ove šljake došla na gurku. Realno smešno je i staviti u istu rečenicu staviti nju i recimo Lj.G. Pa i Ivanu K. sa b92.

 

....shit has hit the fan...

Minja je počela na YU Info kanalu, pa je krajem 2002. u paketu sa ostalima sa istog stigla na RTV Politiku, gde je sve vreme vodila Dan, dnevnu info emisiju, negde do 2007.Dakle, nije izdanak Žmitrovićeve ergele.Bila je u to vreme normalna, ali je otišla trbuhom za kruhom, a malo kasnije i kod plastičara.Moj problem u vezi sa njenim likom i delom se jedino ogleda u činjenici da ne mogu da shvatim poriv nekoga sa završenim medicinskim fakultetom, kome je jedini cilj da se što više slika.

Edited by Perodeformero
Link to comment

neprežaljeni filip lepo primećuje i poručuje neprosvećenima u rupi  :fantom: 

 

Hahah, kako se inače raskalašna i atributoizložbeno-orijentisana Miletićka obukla kao monahinja, da je Velja slučajno ne sadžga :s_w:

 

 

 

 

Link to comment

I meni je bilo simptomatično kako se Velja obukao kao mladić, a Minja zakopčana do grla.

Inače njoj jedino zameram rad na usnama. Odlična je u svakom smislu.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Minja je počela na YU Info kanalu, pa je krajem 2002. u paketu sa ostalima sa istog stigla na RTV Politiku, gde je sve vreme vodila Dan, dnevnu info emisiju, negde do 2007.Dakle, nije izdanak Žmitrovićeve ergele.Bila je u to vreme normalna, ali je otišla trbuhom za kruhom, a malo kasnije i kod plastičara.Moj problem u vezi sa njenim likom i delom se jedino ogleda u činjenici da ne mogu da shvatim poriv nekoga sa završenim medicinskim fakultetom, kome je jedini cilj da se što više slika.

Minja, plod tajne ljubavi Krla i Nade Macure.

Link to comment

Minja je počela na YU Info kanalu, pa je krajem 2002. u paketu sa ostalima sa istog stigla na RTV Politiku, gde je sve vreme vodila Dan, dnevnu info emisiju, negde do 2007.Dakle, nije izdanak Žmitrovićeve ergele.Bila je u to vreme normalna, ali je otišla trbuhom za kruhom, a malo kasnije i kod plastičara.Moj problem u vezi sa njenim likom i delom se jedino ogleda u činjenici da ne mogu da shvatim poriv nekoga sa završenim medicinskim fakultetom, kome je jedini cilj da se što više slika.

bila je i na foxu

 

to gde i kako je počela ne menja mnogo. lik & delo su tipčno pinkovski

:fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...