Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

mislila sam pre na antikvarnice, ili ako neko zna nekog da zna nekog ko ima te bas staaare petrolejke. treba mi za poklon.

i ne znam da li ti nasi antikvari daju neki sertifikat o poreklu, starosti i sl. ko u pawn stars :D

Link to comment

Mislim da ti niko neće dati sertifikat o poreklu sem ako nije neko baš raritetno delo posrebreno il nek amajolika  al to onda košta boga oca . Imaih  u antikvarnicama , u Sarajevskoj kod mene antikvarnica koja izgleda kao skladište buvljaka :D  ih ima . No i tu je to skupo , sa buvljaka su manje više razgrabljene ali probaj na limundu ili kupindu u odeljku antikviteti lampe  , tamo sam ih vidjala i sigurno ih i dalje ima kao npr ova jedino je  teško pronaći onu koja ima i sačuvano staklo.

http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Antikviteti/Lampe/PETROLEJSKA-LAMPA-JAKO-STARA/30890275

 

ops, evo jedne koja je kao lutka :)

http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Antikviteti/Lampe/Stara-stona-petrolejska-lampa-Ocuvamna-SNIZENO-/31210319

Edited by ljuttko
Link to comment

Humus glistenjak u Beogradu? Ako i nadjem u Beogradu to su dzakovi od 50L

 

Cini mi se da sam video na nekom flajeru da ima u uradi sam. Poljoapoteke?

Link to comment

ne znam koliko je pakovanje ali cvecara na kalenicu kod parkinga kad se ulazi bocno pored onih pijacnih kontejnera i djubreta. imaju u izlogu oglas za humus glistenjak ali ne znam koliko i kakvo je pakovanje. mogu da vidim sutra.

Link to comment

Gde ima u Beogradu neka radnja sa geeky/nerdy stvarima? imam neki iznenadni rodjendan za vikend pa mi treba tako nesto.

danas prosao Skadarskom, i ispod kafane " Herceg Novi" video u izlogu radnje kacigu sa drzacima za pivo ko sto ima Homer Simpson. mislim da je to prodavnica debilnih poklona, mom ortaku su tamo kupili gumenu sisu.

a na sta mislis pod geeky/nerdy? kul gluposti kao ovo gore, zanrovsku triviju ili nesto gejmerski?

Link to comment

Ima jedna super radnja tog tipa kada udjes u TC Eurocentar iz Mose Pijade ili kako se sada to zove (Decanska, valjda?). Popnes se uz stepenice i recimo 3-4 lokal sa desne strane, dosta je mali, u izlogu stoje neke bizarne hiperdizajnira pletene natikace ciji je donji deo kojim gazis od gume. Ima solidan izbor raznih budalastina, uglavnom nije trash, nije cheapo kinez na prvu loptu.

 

Drugo mesto koje preporucujem i koje mozes da overis zajedno sa ovim jer je blizu je na pocetku Svetogorske, prodjes zgradu Radio Beograda i par metara dalje je radnja koja prodaje par prenadrkanih skandinavskih brendova gde ima raznih budalastina sto za kuhinju (dosta jak lejbel Joseph Joseph), sto za razne druge aspekte zivota, ukljucujuci neke budalaste mehanicke naprave koje navijes i onda se prevrcu na najneverovatnije nacine, mehanicke gusenice, paukove i tako. Ovaj rad:

 

katitia-mechanical-robot-toy.jpg

Link to comment

Drugo mesto koje preporucujem i koje mozes da overis zajedno sa ovim jer je blizu je na pocetku Svetogorske, prodjes zgradu Radio Beograda i par metara dalje je radnja koja prodaje par prenadrkanih skandinavskih brendova gde ima raznih budalastina sto za kuhinju (dosta jak lejbel Joseph Joseph), sto za razne druge aspekte zivota, ukljucujuci neke budalaste mehanicke naprave koje navijes i onda se prevrcu na najneverovatnije nacine, mehanicke gusenice, paukove i tako.

Www Giftshop tačka rs

 

Super radnja!

Link to comment

nemam pojma kud s ovim, al ajde da počnem odavde:

 

jel ima forum da preporuči nekog dobrog psihologa u NS-u? nekoga ko radi susrete 1na1 i specijalizovan™ je za gubitak člana porodice... u ovom slučaju treba za odraslu osobu.

pretpostavljam da je pitanje jako glupavo formulisano, ali nemam pojma kako fercera u materi.

ako nekom neko padne na pamet - peemujte i hvala unapred.

Link to comment

Hvala na savetima pogledacu na svim tim mestima, ono sto meni treba je vise stripovis-gejmersko tipa betmen/supermeni a da nije igra ili strip.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...