Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

mislim da nece. osim ako oni ne okače, a ne vidim da imaju nameru. 

 

a i što se tiče futidža manje-više vrti se jedno te isto. tako da ako si video jednu video si sve. 

mada, moram da se ogradim da ja to nisam ni gledao.  -_-

Edited by nisam ja
Link to comment

a nisam ja je to doslovno snimao, u smislu bio snimatelj, a ne snimao u smislu skinuo s torenta, popeo na jutjub i sl?

 

onda gledam obavezno i povlacim saljivi komentar  :)

Edited by morgana
Link to comment

snimao kamerom, al nemojte da hajpujete. bio je to jedan ad hoc, o-ruk, no budget projekat. uostalom kao i svaki na kojem ja radim :D

 

ali spika tih tesla lovera i teslijanaca je težak bull shit. bili su pozvani da kažu šta imaju na temu nekog teslinog članka iz 1900 godine i njegovom bavljenju temom uvečanja energije. 

 

ruku na srce nisu svi sagovornici sa tesla festa, poneki profesor je i razuman i kredibilan. 

Link to comment
On 11/22/2017 at 11:17 PM, nisam ja said:

snimao kamerom, al nemojte da hajpujete. bio je to jedan ad hoc, o-ruk, no budget projekat. uostalom kao i svaki na kojem ja radim :D

 

ali spika tih tesla lovera i teslijanaca je težak bull shit. bili su pozvani da kažu šta imaju na temu nekog teslinog članka iz 1900 godine i njegovom bavljenju temom uvečanja energije. 

 

ruku na srce nisu svi sagovornici sa tesla festa, poneki profesor je i razuman i kredibilan. 

jel bio neko sa etf? ne smem da pomenem ime ^_^

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

http://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/rts-1/2972355/kvadratura-kruga-milakovici-i-jasenovo.html

Quote

Милаковићи су једно од највисочије насељених села у Србији, у коме је време одавно стало, али живот још није.

 Teški džiber Stanković, ovo šaljenje može da prođe na Zelenoj pijaci u Užicu, ali ipak nije za internet stranicu RTS.

Link to comment

zahvatio sam to. psovao sam prema televizoru. da li si oprostio biološkoj majci što te je ostavila? onda neka pesma ... pa njegove slike kad je bio beba sa tužnim pogledom, sa sve FI skokom na oči. tu sam prebacio. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...