Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Lorenco navodno nije bio zadovoljan gumama, kako god, ovo vec lici na nesto. Valjda ce ga sastaviti s motorom sledece godine. Markes je zivotinja, sem Lorenca u najboljem izdanju, dugo nece imati rivala.

Meni ipak utisak trke, sjajna voznja Pedrose, ne znam sta je uzrok pocetnog zaostatka, ali posle ga odvozao zverski dobro. 

Edited by Majo
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ko je ustao u 7 kao ja počašćen je za još jedan epski fajt Dovija I MM. Na moju veliku radost, Dovi prevailed, Mm je napravio mal greškicu (izleteo iz sedišta, jedva ostao na motoru), dovoljno da ga ovaj stigne. Poslednja krivina preslikana Austrija, Mm pokušava, ali ide široko, i ende.

 

Čeka nas verujem sjajna završnica sezone, nadam se.

 

Hawaii Mate 9

Link to comment

Nisam ustao, nisam ni očekivao da je trka gotova (japan), a još manje sam očekivao da će da piše ko je pobedio. :isuse:

Sad ne moram da gledam.

 

Gledaj obavezno. Ovakav fajt dvojice prvih u šampionatu koji se bore za titulu duž cele druge polovine trke ne viđa se baš često + epski poslednji krug tj praktično poslednja tri.

Link to comment

Ko je ustao u 7 kao ja počašćen je za još jedan epski fajt Dovija I MM. Na moju veliku radost, Dovi prevailed, Mm je napravio mal greškicu (izleteo iz sedišta, jedva ostao na motoru), dovoljno da ga ovaj stigne. Poslednja krivina preslikana Austrija, Mm pokušava, ali ide široko, i ende.

 

Čeka nas verujem sjajna završnica sezone, nadam se.

 

Hawaii Mate 9

 

Ja tek sad stigo, 7 krugova do kraja, snimak i procitam tvoj post.   :D

Link to comment

Ko je ustao u 7 kao ja počašćen je za još jedan epski fajt Dovija I MM. Na moju veliku radost, Dovi prevailed, Mm je napravio mal greškicu (izleteo iz sedišta, jedva ostao na motoru), dovoljno da ga ovaj stigne. Poslednja krivina preslikana Austrija, Mm pokušava, ali ide široko, i ende.

 

Čeka nas verujem sjajna završnica sezone, nadam se.

 

Hawaii Mate 9

Do vraga  :( ali nije samo to, toliko sam glup, da sam sebi postavio pivce, uvalio se i .... procitam tvoj post. 

Link to comment

Jbg ljudi ne zamerite za spojlere, ali nije da ovde imamo praksu postavljanja istih :)

 

Ma kakvo zameranje.  :) Ko nam je kriv sto citamo temu pre gledanja snimka.  :D

Ja kasno lego, a i ocekivao sam da Markez rutinski dobije. Svaka cast Doviju.

Nazalost, Vinjalesu je izgleda dovoljno i da neko u garazama prolije flasicu vode, pa da trka bude gotova, a po ovakvoj vodi bukvalno moze da slavi ako zavrsi u bodovima.  :(

Link to comment

Ne znam, setimo se Lorenca prošle sezone kako je vozio po kiši, bukvalno se vikao od 15og mesta pa na gore. Al evo, sada je ok. Moja neka teorija je da tada nije hteo da forsira jer je već bio potpisao za Dukati i bio je van borbe za titulu. Bio je baš katastrofalan po kiši. 

Inače, Markez ga je imao, ona mala greščica i ostajanje u "sedlu" ga je koštala, nije imao Dovi do tada ni blizine ni prostora za obilaženje. Spektakularna borba u svakom slučaju :)

 

Rossi je žestoko ispljuvao motor i činjenicu da prošlogodišnji M1 mnogo bolje rezultate pravi.

Inače, fun fact. Lorenzo je ove godine vodio više krugova od Dovija. :)

Link to comment

@Majo, nije toliko neuobičajeno imho, Markesu se takve stvari dešavaju 2, 3 puta po trci, ludak kakav on jeste se uglavnom održi na motoru, sada je samo imao maler da mu se to desi par krivina pred kraj i izgubi par desetinki, taman koliko je ovom trebalo da priđe u zonu obilaženja.

 

Ponovo odličan Rins, meni uvek drago kada novajlije voze dobro. Folger izgleda zaglavio mononukleozu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...