Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

morao bi neko da uzme da zasadi, organizovano.

Zar ne bi pre neku godinu da zovneš Zelenilo i oni dođu i pokupe jelke sa busenom pa ih negde odnesu i (valjda) zasade?

Ja svoje sadim pod prozorom, imam kolekciju od 6 komada, samo jedna se nije primila :sleep:

Link to comment

Zar ne bi pre neku godinu da zovneš Zelenilo i oni dođu i pokupe jelke sa busenom pa ih negde odnesu i (valjda) zasade?

Ja svoje sadim pod prozorom, imam kolekciju od 6 komada, samo jedna se nije primila :sleep:

Na kolikom razmaku si ih posadio?

Ja kod keve ispod prozora posadio tri i nema tu više prostora, realno malo je i tri metra razmaka...

Link to comment

Okasnio u subotu, a ne rade nedeljom.

 

Srecom, knjizara pored radila pa sam tamo uzeo.

 

 

ne zezaj da prodavnica suvenira kulturnog centra beograda turistickog epicentra svemira kog pohode po milion turaka, bugara, kineza i hrvata ne radi nedeljom u knez mihajlovoj u kojoj sve radi najmanje do 18, a uglavnom do 20?!

Link to comment

ne zezaj da prodavnica suvenira kulturnog centra beograda turistickog epicentra svemira kog pohode po milion turaka, bugara, kineza i hrvata ne radi nedeljom u knez mihajlovoj u kojoj sve radi najmanje do 18, a uglavnom do 20?!

 

Ni ja nisam verovao dok nisam video :D

Link to comment

Zar ne bi pre neku godinu da zovneš Zelenilo i oni dođu i pokupe jelke sa busenom pa ih negde odnesu i (valjda) zasade?

Ja svoje sadim pod prozorom, imam kolekciju od 6 komada, samo jedna se nije primila :sleep:

ja sam sadila u preduzecu, ali sada vishe ne sme, poshto je uprava obolela od napada organizovane hortikulture -_-

Link to comment

ne zezaj da prodavnica suvenira kulturnog centra beograda turistickog epicentra svemira kog pohode po milion turaka, bugara, kineza i hrvata ne radi nedeljom u knez mihajlovoj u kojoj sve radi najmanje do 18, a uglavnom do 20?!

 

Mala ispravka: do 22 ure, i to nedeljom.

Link to comment

Na kolikom razmaku si ih posadio?

Ja kod keve ispod prozora posadio tri i nema tu više prostora, realno malo je i tri metra razmaka...

To je padina jedno 30x30m, nekad je bilo dosta drveća, ali su pre n godina proterivali neke ogromne cevke od toplovoda i sve sjebali.

Ostale dve velike topole u jednom uglu, a na ostatku ja i komša posadili tri kanadska javora (primio se samo jedan) i ovih 6 jelki (sad ih je 5).

Pre neki mesec bila ekipa iz Zelenila, i oni zaboli jednu jelku, samo veliku, i neku brezu ili tako nešto (mladica, nema lišće, cenim po kori otprilike).

Ima mesta kako god obrneš :) plus nije na prečici, niko ne prolazi tuda...

 

ja sam sadila u preduzecu, ali sada vishe ne sme, poshto je uprava obolela od napada organizovane hortikulture -_-

Baš ću pitam kevu, ona se maje sa gradskim službama, posebno sa Zelenilom i Čistoćom...

Link to comment

E pa super, samo sam pod utiskom od priče sa jednom tetom iz zelenila, koja mi priča to sađenje previše blizu kao najveću grešku. Kaže to je najčešće sa tujama, nemaju ljudi strpljenja da poraste i razgrana se, pa se onda uguše međusobno. Ali kaže još tuje i mogu da se presade, ali ovo drvenastije teško...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Dabogda se sve primilo, izdžikljalo i razbokorilo tako da za pešes godina moramo da proređujemo šumu :lolol:

 

Btw, kaže keva da je bilo do pre dve godine (ne da je sad ukinuto, nego ne zna), i to da je bila varijanta da par dana posle SNG svi spuste jelke pored kontejnera, a zelenilo prođe i pokupi...

 

Edit: ene:

 

http://www.zelenilo.rs/novosti/zasadjene-jelke-sa-busenom-na-vozdovcu

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...