Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

a zašto i mladi i stari? ne prozivam, pitam

 

šta dobiješ, srednje star koziji?

ma tako se zalomilo, mladi sir je bio isecen na tanke kriske i redjan preko paradajza, posut uljem i bosiljkom pa je sve to skupa bilo kao salata, a stari sir je izigravao ''glavni obrok'' tj. ribu ili meso, to jela nozem i viljuskom, simulirala pravu gozbu :-) (jer ne jedem hleb, meso i svasta nesto pa mi ponekad te salate obroci i nisu bas dovoljni tj jede mi se nesto ''konkretno'')

Link to comment

Tabule - prvi ovogodišnji

 

mladi luk je tu već neko vreme

nana i peršun nisu ni bili upitni

bulgur - turski

paradajz taman postao jestiv

Prosle godine sam se bas spremao al ne napravih.

 

Mesam arapske salate pa sam prvo pomislio da si napravio najbolju salatu u svijet

 

Link to comment

Ja sad svaki put mesim testo jer je 10 puta lepse, mozes da dobro odredis i da doziras odnos testa i umaka. I sto bi babe rekle ocas posla to :) - dva/tri sata utucas ali sa bar jednom serijom u medjuvremenu i sa dve epizode neke radijske emisije da ne dangubis /malo treba testo da odstoji i malo da se osusi/. Lazanje za sobom ostavljaju havariju u kuhinji ako ne peres u procesu kuvanja, i to onih velikih serpi ali zato bude vrhunska klopa. Btw, treba samo jedno jaje malo vode, malo soli i kasika ulja i zamesi se za par minuta, testo je tu najmanji problem :)

Link to comment

Hedonizam i imaginacija su izgleda proterani sa ovog topica  :fantom:

Qr81C3e.jpg

Potaz od tikvica i mladog c i b luka + jean krompiric+pinjoli

 

 

V2dLax0.jpg

Otkosten batak i karabatak na zici + char siu sos+ homemade barbeque ultra hot sos

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...