Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Kao i CS za Half-Life, DotA je modifikacija za Warcraft3. LoL je baziran na istoj ideji DotA-a, ali je posebna igra.I isto kao CS, u pitanju su pojednostavljene MP igre.

Edited by S.L.
Link to comment

Smarate sa nesportskim i nepucackim igrama, pa kad moze dotololizacija, moze i haksbolizacija.U toku je (valjda) sedma sezona haksbol lige Srbije tj. ex-Yu drzava, pa je red da vas uputim u neke stvari. Moja ekipa je treca jer nemamo dobrog golmana, ali zato dominiram statisticki...Tabela - http://www.haxball.i...rva-liga/tabelaLista strelaca i asistenata - http://www.haxball.i...liga/statistika :Hail:I jedan evrogol od pre par kola, premotajte na 0:20 u drugom poluvremenu i uzivajte u magiji koja je usledila par sekundi kasnije.http://haxballtube.c...atch/36caa5997f :ziga:

Link to comment

Za jedno četrdeset godina, kad na forumu budu postojali topici poput "U kojem ste staračkom domu?" i "Hromirane drške za kovčege, za i protiv", Glintić će i dalje na igrama da se obeznanjuje haxballom. Jedino što najverovatnije neće moći da se seti protiv koga je igrao to prepodne.

Link to comment

Hahaha.Svako ima svoj fah. Ja ću se dičiti time kako sam našao 14 praznih konzervi i 3 Nuke Cole, u napuštenoj radnji, što je za čak 5 konzervi više nego na prethodnoj lokaciji.Neću moći da ponesem sve, zbog nedostatka inventory mesta.Prodam višak stvari.Tu stajem, idem na spavanje.Sledećeg dana ne mogu da se setim gde treba da se vratim...

Link to comment

Ne poredim to vec igrivost i zabavu koja je na mnogo vecem nivou nego swtor u kom sam imao 4 ili 5 80 lvl likova, solidan pvp score, operacije uradjene.Poredim posto sam jedino swtor od mmoa igrao pre gw2. Dzedaji i lightsabers jesu awsome i nemogu se prevazici ali i gw ima svoj cool izgled, igrive rase, (humane i najmanje igram) neki armori i oruzija. Nema jurcanja za armorima bitna je vestina, a i stratesko razmisljanje pogotovu u wvwvw modu, sto je nesto najzanimljivije i epic sto sam ikad video u nekoj igri i pored svih mana koje taj deo igre ima.

Link to comment
Ne poredim to vec igrivost i zabavu koja je na mnogo vecem nivou nego swtor u kom sam imao 4 ili 5 80 lvl likova, solidan pvp score, operacije uradjene.Poredim posto sam jedino swtor od mmoa igrao pre gw2. Dzedaji i lightsabers jesu awsome i nemogu se prevazici ali i gw ima svoj cool izgled, igrive rase, (humane i najmanje igram) neki armori i oruzija. Nema jurcanja za armorima bitna je vestina, a i stratesko razmisljanje pogotovu u wvwvw modu, sto je nesto najzanimljivije i epic sto sam ikad video u nekoj igri i pored svih mana koje taj deo igre ima.
ne sporim. ja igram swtor ne iz razloga što je to najbolja igra, a naravno da nije. s druge strane, svi nešto žele da se porede sa swtorom. meni je posle transfera servera i uvođenja group findera, swtor najbolja igra koju sam igrao. a za gw2 sam čuo sve najbolje. no, ako treba da biram (a moram da biram zbog ograničenog vremena) između 2 igre biram onu koja koristi lightsabere kao oružje...
Link to comment

Džabe ti lightsaberi kad svi trčkaraju pravolinijski i bacakaju nekakve šarene magije. Ja sam svaku SW igru poredio sa Jedi Knight serijalom, i retko koja je po dinamičnosti bila podnošljiva. Npr. KOTORe sam igrao zbog (jadnjikavo glupave) priče, ali me je užasno nervirao bolno ograničeni engineKakav je to Star Wars ako moj džedaj ne može da skoči sa jednog zida na drugi i u letu iseče dva protivnika? Nikakav, eto kakav. Verujem da je zanimljivo onom ko voli te timske "WoW in space" stvari, ali jbg.

Link to comment
Džabe ti lightsaberi kad svi trčkaraju pravolinijski i bacakaju nekakve šarene magije. Ja sam svaku SW igru poredio sa Jedi Knight serijalom, i retko koja je po dinamičnosti bila podnošljiva. Npr. KOTORe sam igrao zbog (jadnjikavo glupave) priče, ali me je užasno nervirao bolno ograničeni engineKakav je to Star Wars ako moj džedaj ne može da skoči sa jednog zida na drugi i u letu iseče dva protivnika? Nikakav, eto kakav. Verujem da je zanimljivo onom ko voli te timske "WoW in space" stvari, ali jbg.
hehe, pa zapravo može...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...