Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

really?ja sam mislio da to nece biti vaterpolo klub, u pravom smislu rijechi, vec neka kao vaterpolo akademija.

Link to comment

Ma kakvi, Maximus ubačio 200 K odmah. A i red je bio da se napravi liga u kojoj neće igrati neke grupe građana iz Bijele ili nekakvi Prčanjoti, Muljani ili Stolivci.

Link to comment

Primorac iz Kotora opet šampion Crne Gore. U neverovatno uzbudljivoj utakmici dobili su Budvansku rivijeru sa 5:4 iako su Budvani vodili sve vreme a i odgovaralo im je nerešeno.Milorad Đurković je na kraju egzaltirano uzviknuo: "Ovo Crna Gora još nije vidjela!"edit:@gervasius... : Kiš će ipak u Primorac a i još neki drugi. Oni očekuju da će sigurno na f4 u EL.

Edited by saveznik
Link to comment

Maximus + Municipium + Vanila bar = PljevljaJadran je platio ceh losem prvom dijelu sezone... a sta se moze, cestitke komsijama...

Link to comment
Maximus + Municipium + Vanila bar = PljevljaJadran je platio ceh losem prvom dijelu sezone... a sta se moze, cestitke komsijama...
Novljani tempirali formu za plej-of :lol: .A Primorac kao nije igrao teške utakmice u Evropi. Pa ovo što su juče uspeli onakvu utakmicu fizički da izdrže, to je čudo... Bar 30 puta kontra faulovi pa plivaj, plivaj, da crkneš. Onda samo 1/12 golova sa igračem više, a još najbolji golman na svijet psi'ički hebe kevu sa 13 odbrana do sredine poslednje četvrtine...Jedino što je Kotoranima palo sa neba je Uskokovićev smešan šut sa penala.
Link to comment

jadran igra sa 8 igraca, ima daleko najtanju klupu. a opet, napravili su odlichan rezultat u ovoj super lizi. realno, za ono sinoc je kriva sama budva. bili su bolji fizichki, imali su sefika i opet nisu uspjeli da dobiju. sto se tice kotora i 'sigurnog f4' sledece sezone - to je malo smijesno. bice kandidati za f4, svakako. ali kandidata ce sledece sezone da bude otprilike 8-9.

Link to comment

Jebo ja LEN i Barcelonu, šta je ovo? Gdje su tu tribine? Majko mila...Bazen bez krova? Naravno da pada kiša :Hail: . Grafika bez pokazivanja vremena...Iza gola bez ikakvih mreža i ičega tako da lopta odlazi u publiku...Krasna panorama grada kraj bazena (inače bazen je na nekom brdu, bez tribine tako da se ispod vidi grad), šteta što se tu igra i nekakav vaterpolo...Inače Mladost živi očaj. Na početku prestrašeno, bez ideje u napadu, presporo, očajno sa igračem više. Vratili su se na 6-3 ali tada centar ne koristi zicer i promašuje se igrač više i piši kući propalo...

Edited by zagy
Link to comment
Jebo ja LEN i Barcelonu, šta je ovo? Gdje su tu tribine? Majko mila...Bazen bez krova? Naravno da pada kiša :Hail: . Grafika bez pokazivanja vremena...Iza gola bez ikakvih mreža i ičega tako da lopta odlazi u publiku...Krasna panorama grada kraj bazena (inače bazen je na nekom brdu, bez tribine tako da se ispod vidi grad), šteta što se tu igra i nekakav vaterpolo...
Katastrofa...inače, po retardu sa HRT-a, Mladost je poražena u neregularnim uslovima, ali zato Jug pobedjuje u regularnim uslovima :Hail: sada priča i da su Hrvati kažnjeni "zbog onoga što su Srbi uradili u Kranju", kakav retard, žao mi je čoveka, do izvesne mere.
Link to comment

e jebiga, primio jug gol 5 sekundi prije kraja drugog produzetka. gubili su i tri razlike u zadnjoj cetvrtini, ostali bez tri praktichno najbolja igraca, zbog iskljuchenja. sudije navlachile za recco cijelo vrijeme, a na kraju i zestoko. na kraju ni jedan semafor nije radio. uzas, kakva organizacija. mladji sukno je odlichan igrach

Link to comment

Ne znam gde si to samo video da su navlacili za Reco kad je celu tekmu Reko imao vise iskljucenja, ali na stranu i to, ono od 11-8 je bila tragikomedija, iskljucenja za Reco u bukvalno svakom napadu Juga, vestacko stizanje prednosti dok na drugoj strani klasicna iskljucenja nad centrom se svirala kao obicni faulovi,, sve u svemu vise nego zasluzena pobeda Italijana koji su vodili ceo mec, Jug je nevidjeno talicna ekipa vec godinama ali u produzecima je presudio kvalitety. Udovicic je odigrao doktorski, sto je posebno pogodilo ovog iskompleskiranog hrtovca koji je najpre konstavao da covek ima dvojno drzavljanstvo spomenuvsi kako je italijan, dok ime druge zemlje nije ni pomenuo!!!

Link to comment

Koja tragedija na kraju ovog tragikomičnog Final Fura. Prvo suci čekaju sam kraj napada da nam isključe igrače nakon čega Recco odlazi na +3. Pa nam izbace najbolje igrače Boškovića, Markovića i Bušljea međutim ni to ovim žabarima nije bilo dovoljno...pa su krenuli isto raditi i na drugoj strani......i onda na kraju produžetka zadnji napad Juga iz čista mira nam uzimaju loptu...poserem se na sve to.Bit će gušt pratiti sljedeću sezonu jer nitko ovog Juga ne može zaustaviti. Kad se još bolje uigraju mladi Sukno, Obradović te sjajni američki šuter Azevedo biti će to mašina za mljevenje, poglavito žabara...edit...ccc...ako je Recco imao toliko više puta igrača manje kako je to Jug u 3/4 ostao bez tri najbolja igrača? Lako je nakon toga bilo sucima stvarati lažnu ravnotežu...da je Recco ostao bez Kasasa, Udovičića i Madarasa bili bi kanta za napucavanje......odlučila su ona smiješna isključenja na početku drugog dijela i više sreće na strani Talijana koji su pospremili 2 odbijanca u praznu mrežu za +3. Bez toga Jug dobiva...ali jebga sad šta bi bilo kad bi bilo......od sljedeće sezone talijanski klubovi igraju sa 2 stranca, ima da im ****** *****

Edited by zagy
Link to comment
Ne znam gde si to samo video da su navlacili za Reco kad je celu tekmu Reko imao vise iskljucenja, ali na stranu i to, ono od 11-8 je bila tragikomedija, iskljucenja za Reco u bukvalno svakom napadu Juga, vestacko stizanje prednosti dok na drugoj strani klasicna iskljucenja nad centrom se svirala kao obicni faulovi,, sve u svemu vise nego zasluzena pobeda Italijana koji su vodili ceo mec, Jug je nevidjeno talicna ekipa vec godinama ali u produzecima je presudio kvalitety. Udovicic je odigrao doktorski, sto je posebno pogodilo ovog iskompleskiranog hrtovca koji je najpre konstavao da covek ima dvojno drzavljanstvo spomenuvsi kako je italijan, dok ime druge zemlje nije ni pomenuo!!!
recco je imao vise iskljuchenja nakon sto su najbolji igrachi juga poiskljuchivani. markovic je prakticno dva puta za minut iskljuchen bezveze. navlachenje na stranu pro recca sigurno nije bilo onoliko koliko je kukao komentator, ali jeste postojalo, pogotovo u produzecima. ne znam sta podrazumjevas pod tim 'vjestacko stizanje'. da je recco bolji, tu nema sumnje. da je zasluzio da dobije veceras, ni tu nema sumnje, 90% utakmice su bili bolji. ipak je na kraju mogao da izgubi, ali im je sudija dao sansu za pobjedu sviravshi komichan kontra faul smodlake.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...