Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Je l' ti sad pričaš o K-1 ili o MMA gde Ignashov ima svega 3 meča, a poslednji pre više od 3 godine!?Inače, juče je Ryan Gracie umro u zatvorskoj ćeliji...
Ma inace, covek sa najvise talenta, nikako po trenutnoj formi... Kad je utreniran i raspolozen, nema mu ravnog. Inace, mnogo je bolji u mecevima koji ne silaze na parter.
Link to comment
  • 3 weeks later...
Jebote, jel' sam ja ono video da je Semi Schilt u Bg ili sanjam? Jeee, ne mogu da verujem da nisam nigde prochitao za ovo!!! angry.gifangry.gifangry.gif
Da, danas u 18h u Areni - Lord of ring. Nisam zadovoljan fight cardom i cenom karata (najjeftinije 1200 dinara) pa neću ići iako sam planirao.Mislim da se Schilt danas bori u MMA, a ne po K-1 pravilima. Došao je i Stefan Leko.
Link to comment
Da, danas u 18h u Areni - Lord of ring. Nisam zadovoljan fight cardom i cenom karata (najjeftinije 1200 dinara) pa neću ići iako sam planirao.Mislim da se Schilt danas bori u MMA, a ne po K-1 pravilima. Došao je i Stefan Leko.
Gledao na SOS, sasvim zadovoljavajuci kvalitet, pogotovo je neverovatan 1 Semmy Schilt, koji je jedan veliki chovek i zaljubljenik u sport. Leko povredjen, jedva se kretao, ali dovoljno da razbije nekog egzotichnog crnca. A evo ispod, samo za poklonike velikog majstora Kyokuhina i velikog choveka, borba sa Olegom Taktarovim (revijalnog karaktera), od proshle godine. Zapamtite, chovek ima skoro 50 godina!!!
Link to comment

Kao klinac sam se mnogo plasio Dolfa Lundgrena, uvek mi je delovao kao neki zesci psihopata :mellow: Za tog Leka nisam ni cuo ali svaka mu cast sto je uopste preziveo ovo, mog'o je 'ladno da zagine...

Link to comment

Poslednjih par ljudi koje ste nabrojali nemaju veze sa mma. Predlažem da se vratimo temi cool.gif što se tiče jučerašnjeg događaja, samo da napomenem da je opet demonstriran 1 šabanluk od strane publike - vređanje na nacionalnoj i verskoj osnovi, nepoznavanje strukture mma, nepoštovanje protivnika, da ne pominjem Cecu, Mileta Kitića i Bobana Piromana - neverovatno... Nije taj sport za nas <_<

Link to comment
Kako "tako"? Nisam rekao nista lose posto nisam ni cuo za coveka dok ga ti nisi pomenuo. Samo kazem da je ovde super prosao, kako je moglo...
Ma to da nisi chuo za njega... Prosto mi neverovatno...Mozhda ga znash kao "Blitza"?
Link to comment
Poslednjih par ljudi koje ste nabrojali nemaju veze sa mma. Predlažem da se vratimo temi cool.gif što se tiče jučerašnjeg događaja, samo da napomenem da je opet demonstriran 1 šabanluk od strane publike - vređanje na nacionalnoj i verskoj osnovi, nepoznavanje strukture mma, nepoštovanje protivnika, da ne pominjem Cecu, Mileta Kitića i Bobana Piromana - neverovatno... Nije taj sport za nas <_<
Ceca, Mile i Boban su pushteni zbog 1 Stefana Leka. Nije valjda da ne znash s kim se chovek zabavlja?Ajde malo elaboriraj to za vredjanje i shabanluk, nisam bio tamo, a zhivo me interesuje...E da, kako ti se dojmio 1 Schilt uzhivo?
Link to comment
Ceca, Mile i Boban su pushteni zbog 1 Stefana Leka. Nije valjda da ne znash s kim se chovek zabavlja?Ajde malo elaboriraj to za vredjanje i shabanluk, nisam bio tamo, a zhivo me interesuje...E da, kako ti se dojmio 1 Schilt uzhivo?
Nisam bio, ali sam gledao prenos sinoć i slušao utiske drugih ljudi. Vređali su Stojnića, bili su povici: Ubij ustašu i sl. Zatim nepoznavanje Mma - kada je Schilt uhvatio giljotinu svom protivniku, krenulo je horsko zviždanje (to su ljudi koji razmišljaju: šta ga ovaj hvata za vrat, platio sam da vidim kako se nabadaju)... <_< A sa kim se zabavlja Leko, nemam pojma? Daj malo Mma šabanometrije? :)
Link to comment
Ma to da nisi chuo za njega... Prosto mi neverovatno...Mozhda ga znash kao "Blitza"?
Najn... Ja ovo pratim samo kad mi naleti neki disk, a tu su uglavnom likovi iz ultimat fajta. Nego, i mene zanima s kim se zabavlja Leko? Sa Piromanom ili Miletom? :wub:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...