Jump to content
IGNORED

Časovnici


nesha taxista

Recommended Posts

Evo i ovog sto sam okacio na drugom topicu
E pa sad cemo morati da cekamo godinama da bi neki drugi bio pohvaljen za originalnost! <_< BTW Koliko je sati na ovom cudu? 9.35?
Link to comment

Posto ja spadam u onu retku grupu "zena", koje bi dale pet pari cipela za jedan sat, evo da se zapljunem!Prvi, onako pravi deciji, sat sam dobila '90. godine iz Spanije i od tada verujem da nije bilo sveukupno 15 dana da nisam imala neki na ruci! Ako, nekim cudom, zaboravim da ga stavim imam utisak kao da mi je neko odsekao ruku! :rant: Posle njega je usledilo nekoliko Swatch i Fosill sorte a trenutno su aktuelna sledeca tri (sve pokloni :wub: ): Najsveziji rodjendanski poklon, s tim da je moj crn:dieselmw8.jpgKad smo "fensi" :rolleyes: onda ovaj (malo stariji rodjendanski poklon):dgcf9.jpgI najstariji ali i najomiljeniji :wub: :najlepsibm5.jpg

Link to comment

Slabo nosim satove, iz par razloga.1, tesko mi pada da nosim bilo sta uz telo, ogrlice, narukvice. Sat bih nosio, jer sam freak kad je tacnost upitanju, ali...2 jedini sat koji imam a da radi je Sector, tezak je uzasno i nije mi za svaki dan.

Link to comment
Posto ja spadam u onu retku grupu "zena", koje bi dale pet pari cipela za jedan sat, evo da se zapljunem!Prvi, onako pravi deciji, sat sam dobila '90. godine iz Spanije i od tada verujem da nije bilo sveukupno 15 dana da nisam imala neki na ruci! Ako, nekim cudom, zaboravim da ga stavim imam utisak kao da mi je neko odsekao ruku! :rant: Posle njega je usledilo nekoliko Swatch i Fosill sorte a trenutno su aktuelna sledeca tri (sve pokloni :wub: ): Najsveziji rodjendanski poklon, s tim da je moj crn:dieselmw8.jpgKad smo "fensi" :rolleyes: onda ovaj (malo stariji rodjendanski poklon):dgcf9.jpgI najstariji ali i najomiljeniji :wub: :najlepsibm5.jpg
Mora se priznati da si žena od ukusa. Onaj prvi mi je najlepši.
Link to comment

Trenutno Swatch Irony. Otprilike nešto ovakvo, nije baš identičan, ali tu negde:20810_norm.jpgJednog dana ako bude para, možda ovaj. :)cv2010.fc6205.jpg

Edited by Miroslav Jeftic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...