Jump to content
IGNORED

Sauna


MrX

Recommended Posts

ne postoji bolji nacin za opustanje, bar sto se mene tice.moj omiljeni spa kompleksovde ima sve sto mi treba, 3 saune, tursko kupatilo, 4 dzakuzija, bazen, solarijum, fitnes, restoran i basta.jel u zivotu jos ona sauna na banjickom bazenu - idjah nekada i bila je sasvim pristojna.

Edited by Allegra
Link to comment
  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • I*m with the pilots

    8

  • Allegra

    7

  • mustang

    7

  • rajka

    6

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

ja tako u spa centru u Rovinju ušo u saunu nag, pa me neka riba isprozivala kako me nije sramota.. ne zajebavam se.al nije me bilo sramota. mislim, kako nju nije sramota, pitam ja vas?

Edited by Buck Naked
Link to comment
ja tako u spa centru u Rovinju ušo u saunu nag, pa me neka riba isprozivala kako me nije sramota.. ne zajebavam se.al nije me bilo sramota. mislim, kako nju nije sramota, pitam ja vas?
pa jel nude ili non-nude center ?mozda dama nije bila zadovoljna izlozenom ponudom :P
Link to comment
ja tako u spa centru u Rovinju ušo u saunu nag, pa me neka riba isprozivala kako me nije sramota.. ne zajebavam se.al nije me bilo sramota. mislim, kako nju nije sramota, pitam ja vas?
Cek bre, pa u saunu se ulazi tako sto kao prvo imash neki "peshkir" okolo donjeg stomaka,genitalija i dupeta, a kad udjesh onda to diskretno uklonish sa sebe. U sauni je uvek i nekopolusvetlo ili polutama, tako da bash niko i ne moze da registruje tvoju" sramotu" :D Mislim, u punoj raskoshi.
Link to comment

Inače, bio sam ovde:Original.jpgOdmor treba doživjeti svim osjetilima jer je svim osjetilima i namijenjen stoga Vas pozivamo da provedete odmor iz snova na otoku iz snova. Wellness Otok, smješten na otoku Sv. Andrije u sklopu hotela Istre, jedan je od najboljih i najbolje opremljenih wellness centara u Hrvatskoj. Centar je izgrađen na temu Mediterana i nudi odmor u autentičnom mediteranskom vrtu, udobnom i prirodnom ambijentu s modernim interijerom i najsuvremenijom opremom. Koncept obnove tjelesne energije, ljepote, duševnog mira, dobrog osjećaja i pozitivnog raspoloženja Wellness Otok temelji se na mediteranskom bilju, blagotvornim supstancama mediteranskog mora i klimatoterapiji blage mediteranske klime po kojoj je Rovinj poznat u svijetu.Površina wellness centra iznosi 1600 m2 a može se podijeliti – prostorno i sadržajno na tri zone: Zona njege lica i tijela gdje u posebno dizajniranim prostorima na temu mediteranskog bilja u prekrasnom ambijentu koji spaja prirodu s modernim stilom ostvarujete sintezu zdravlja i ljepote duha i tijela.Preporučujemo: * intenzivne kozmetičke tretmane lica i tijela – Osobito smo ponosni na izvornu kozmetiku Esensa Mediterana – vrhunska profesionalna kozmetika temeljena na mediteranskom bilju i blagotvornim supstancama mediteranskog mora. * specijalne masaže među kojima ističemo masažu za relaksaciju s oblozima mediteranskog bilja te masažu s esencijalnim uljem slatke naranče za povratak energije duha i tijela koje su kreirali naši stručni terapeuti – profesionalni maseri, aromateraopeuti i fizioterapeuti. * Wellness spa pedikuru i manikuru * Moderni samostojeći solarij * Kraljevsku kupku – prekrasnu hidromasažnu kadu koja nudi pravu relaksaciju uz mirisne svijeće i aromaterapijuZEN SPA zona predstavlja prostor relaksacije gdje možete koristiti: * Dvije finske saune od koje je jedna aromatizirana posebnim supstancama mediteranskog bilja koje dodatno utječu na poboljšanje funkcije disanja u tijelu * Dvije turske saune koje svojim aktivnim supstancama blagotvornho djeluju na kožu tijela, pozitivno utječu na raspoloženje, poboljšavaju funkciju disanja i time doprinose ukupnom zdravlju organizma * Kneipp kupke za stopala * Unutarnji i vanjski whirlpool * Masažne tuševe sa specijalnim efektima poput tropske kiše * Prostor za odmor na grijanim i vodenim ležajevimaMediteranski vrt predstavlja srce ZEN SPA zone ali i cijelog našeg wellness centra gdje na čistom zraku uz zvukove ambijentalne glazbe, šum valova i dodire laganog vjetra uz vitality napitak uživate u blagodatima prirode.ACTIV SPA zonaSadrži fitness dvoranu s najmodernijim spravama za vježbanje uz personalnog trenera. Tu je i prekrasan unutarnji whirpool i rekreativni bazen sa grijanom slatkom vodom.State of the art oprema, pogled na more i svjetionik u daljini koji nadahnjuje kao i ljubaznost našeg stručnog osoblja ostavit će Vas bez riječi i podignut će vaš adrenalin na razinu koja oduševljava.Darujemo vam trenutke uživanja koji donose opuštenost, samopouzdanje i osjećaj duboka mira. Prepustite se…

Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...