Jump to content
IGNORED

Cverglani kod babe na Pejićevim salašima pevaju Boškićevom bratu "Dođi janje kad se žito žanje"


InvisibleLight

Recommended Posts

moram izdvojiti malo 

 

 

Иван Видаковић Pa kad je admin pola madjar,pola ustasa!
Like · Reply · 16 · 
 
 
Милан Илић A gay parada ok?
Like · Reply · 14 · 2 hrs
 
 
Вук-и-Јана Ђорђевић Због тога што сте поделили на својој страници ово љигаво и јадно срање, нећу више да пратим вашу страницу на фејсбуку, ђубрад једна фашистичка.
 
 
ДРАГАН СТЕВИЋ Jebemo vašu mamu admine dragi !!!
10726558_792107287501813_1393415944_n.jp
 
Јасмина Мавреновић Овај текст је сраман. Да ли иза њега стварно стоји "Државни посао"? Да, парада је подршка Путину и једној другачијој визији будућности ове земље. Колико видим, већина тако мисли.
 
 
Владимир Гавриловић Smatram da se ovaj link treba skinuti pod hitno sa ove stranice. Narusava ugled emisije , sa licnim stavom administratora ili ko je vec u pozadini.
 
Dimitrije Dimic kako sam ja glup a ja mislio ovo stranica od trojice naj momaka u Srbiji kad ono cvrc Milojka sunce te ogrizlo pa kako ti padne na pamet ovakve stvari da napises aj sad lepo ponovo procitaj sta si napisao sve analiziraj pa se udari po celu samo nemoj jako znas nekad ume da boli jbt svaki dan kad dodjem sa posla upalim govno od kompa vidim sranja svuda ugledam Drzavni Posao kliknem i lepo se nasmejem a sad proliv zasto samo reci zasto koristis slobodu govora slobodu izrazavanja nije ti ovo dobro ispalo ni malo prika moj izvini al je tako
Link to comment

ne mogu. ja sam politicki progonjen na forumu. i moram priznati, malo zastrasujuce je to. svi ti bi ocas posla kitili tenkove cvecem, samo da se zapute ka autoputu. 

Edited by Aće
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...