Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

joj taj trip da treba da budem prisutna dok jede me je bacao u ochaj kad je redovan obrok bio izmedju 4.55 i 5.55 :cry: ako ne ustanem sledi cvilkanje najstrashnijih razmera (chitaj, kao da mu neko chupa nokte usijanim kleshtima).a obichaj potpune panike nakon duzeg samostalnnog boravka ublazavam tako shto ostavim radio ili tv (ako znam da idem na krace) upaljen.

Link to comment
Kolko ih to ima??
da ne poverujes! 3 kategorije: kucna + dvorisna + vikendica. moj brat dobio od mene na poklon persijanku Keti (kao da je moja).u kuci trio fantastikus: CakaMaka, zuti miljenik i ovisnik od nase paznje i mazenja. Pika, njegova zakonita supruga, mozak druzine i njiovo dete - Konj, glavata spodoba, mamojebach (skresali mu alat). skresali i Caki, za svaki slucaj. i svi pate od agorafobije. u dvoristu: dve starojke, Musa i Mitzi (10 i 11 godina) i njihova deca. obitavaju uglavnom u garazi, pod haubom nasih kola, u basti. na vikendici: neodredjen broj primeraka macjeg roda. manje privilegija - vise slobode. imaju i bebi siterku koju placamo. uzurpatori nasih zivota. junaci prolecnih ljubavnih prica. ćeraju se sa nama u nedogled. nek' su nam zivi i zdravi.
Link to comment
Moja skotina ima trip da jednostavno iz nekog razloga ostavi pola porcije, a potom zapomaze kako je gladan. Tek kada mu zamenim hranu novom (iste vrste, iz iste kese!), srecno se daje u has, preduci... ko ce ih znati :)
Moja isto. štedi. Bez obzira što joj je skoro puna činijica, uvek traži da joj se puni u tačno određeno vreme. Onda moram da je foliram, da joj kao kobajagi dodajem u činiju. Mačija ekonomija.
Link to comment
russian.jpgSanjao sam nocas predivnu russian blue, prvo se igrala sa macetom, a onda mi je davala signale, koji su kao neki brojevi (10, 11, 16 i cini mi se 20). Mislim da cu ove subote da uplatim loto. ^_^
Link to comment
Moja isto. štedi. Bez obzira što joj je skoro puna činijica, uvek traži da joj se puni u tačno određeno vreme. Onda moram da je foliram, da joj kao kobajagi dodajem u činiju. Mačija ekonomija.
Definitivno su nemoguće! Moja isto to radi. U činiju u kojoj već ima hrane (koju ona iz nekog mačjeg razloga neće da jede) moram da joj dodam još koji komadić, čisto iz fazona, a ona jede kao da je dobila sasvim novu hranu.Pre neki dan me je iznervirala, to joj je sad novi trip. Budi me jer joj je dosadno!!! Onda ja ustanem, a ona za pet minuta legne da spava i onda odrapi ceo dan, do uveče, kad se vratim s posla, e onda počinje igranje pod moranje, inače me saplete. Briga nju što na oči ne vidim ni ujutru ni uveče...Još samo malo mačjeg drila i biću spremna za decu :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...