Jump to content
IGNORED

pas u stanu


hattori

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    20

  • kim_philby

    16

  • gospa buba

    15

  • Aće

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1 za mešance, ovi Kimovi zvuče bajno!

 

Evo moje iskustvo sa Sunicom, pitao me Glas Razuman pre neki dan http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=18007&page=629&do=findComment&comment=2655106

 

Suna je mešanac i najbolji je pas na svetu. Od kako smo se preselile ništa što ne treba nije gricnula. U početku mi bilo frka jer sad živimo u stanu sa nekim stilskim kaučem i klavirom, ali nju to uopšte ne zanima, jako je dobra već mesecima. Da ne pominjem to što je najlepša! 

 

I ne laje skoro uopšte. Evo ovde su moji strahovi u vezi sa babom iz prizemlja http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=996&page=167&do=findComment&comment=2659451, ali shvatila sam u međuvremenu da mi baba ne može ništa.

 

Tako da go go Bowie! 

 

edit: I već posle 5-6 dana provedenih kod mene nije više nikad piškila i kakila u stanu.

Edited by sailorman
Link to comment

ojadicemo choveka. al mene i tako ni briga, ne poznajemo se -_-

pa upoznacemo se ako kojim slucajem usvojim malca, a on ne ispuni ocekivanja...

<_<

Link to comment

ma udomio bi ja mesanca, i to s ulice,

al zato valjda i postoje rasni psi da imas neke manje-vise poznate karakteristike.

 

@kim uf, ne znam, haskiji zavijaju gore od bigla, daj slike... :)

postovao je ace slike ovde dok sam bio u banu. nemam ih sada ovde pri sebi ali ako neko moze da ih iskopa bilo bi super. ima raznobojne oci! ja bih ga uzeo ali imam vec celu menazeriju, zenu i dete.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Možda bi hattori, pre nego što podlegne pritisku navijača, mogao lepo da stavi na papir šta očekuje od psa i šta pas može da očekuje od njega (pažnja, vreme, kretanje i sl.), naročito ako bi mu to bio prvi pas. To bi svakako suzilo krug. 

 

edit: prvenstveno zbog psa

Edited by Notorious
Link to comment

pored naravnih +1 za bouvija, od navedenih rasa predložio bih ti labradora ili retrivera (isti su prakticno, samo je duža dlaka teža za odrzavanje). samo, ako ne uzmešš bouvija, vidi obavezno sa nekim ko zaista zna, pisao je aće o upropaštenim leglima kod nas... :(

 

edit: bouvi! :heart:

Edited by aram
Link to comment

Pomozite dijamantskim psima i kolegi sa foruma Kimu Filbiju da im pronadje domove, tako sto cete na svom fejsbuku ili tviteru podeliti ovaj album :) Hvala.

 

https://www.facebook...681191001916625

 

 

10418508_10152448007201904_2099107229491evo valjda sam linkovao. samo inace lepse izgleda.nemam garanciju ali bih se postarao da ga vakcinisemo i nekako dopremimo do tebe. odnosno isporucimo na kucu.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...