Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

mislio da pazarim ovaj philips ovih dana, kapiram da nema nista bolje u tom budzet rangu.

 

kako stoje stvari sto se digitalne tv tice, da li bih morao da uzimam i onaj ca modul ili moze i bez njega? na drugom televizoru u stanu vec imam digitalnu, ako ima neke veze.

Link to comment

Ne moze vise televizora na jedan risiver.

 

SBB mozda? Ako si kod njiih mozes da uzmes taj modul al bih ti ja savetovao risiver. Ekstra daljinski al vise korisnih funkcija.

 

Meni se recimo Filips nista ne svidja al opet imas forumasa koji se kuknu u njih :) 

 

Ja spadam u LG-evce

Link to comment

kod poste sam, mislim da je kod njih taj modul vrhunac tehnologije ^_^ ionako radije ne bih dodatni daljinski, tv je uglavnom za matorce.

 

znaci u svakom slucaju mora da se plati taj modul ili risiver, ne moze digitalna tv bez toga? nesto sam citao da ima razlicitih tjunera, pa kao da proverim za svaki slucaj...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ko kupuje televizore samo da podelim info da imate od 1.maja 4 i 5 godine garancije na Philips.

 

To je neka promo akcija koja traje do 1.juLa. Na sve osnovne modele, najjeftinije televizore bilo kojih dijagonala, bilo HD ready bilo Full HD je produžena garancija na 4 godine, dok je od Ultra HD (4K) garancija produžena na 5 godina garancije.

 

Ovo je dobra vest jer su definitivno ti Philips televizori najkvalitetniji u tom osnovnom segmentu pošto koriste u 80% modela IPS panele i uglavnom su skoro svi direct LED.

Link to comment

+1 na philips

 

ne se razumem u ips i ostale panele, ali kad udjem u radnju gde su tv-i poredjani po proizvodjackim kutkovima, philips uz sony na prvo gledanje ima najlepsu sliku

Link to comment

Jedino što treba gledati da je native refresh rate (Ne Motion plus) 100/120 Hz, jer onda pokretni sadržaj izgleda mnogo bolje.

 

 

 

Imao sam jedan takav godinama, i mogu da kažem da me je izuzetno fino služio, iako nema ni približno dobar kontrast kao najbolji Samsunzi, uglovi gledanja su odlični, sportski, filmski sadržaj fino ide. Dao sam ga roditeljima kada sam kupio nove televizore, i, kako čujem, i njih fino služi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam LG tv vec  5 godina, u poslednjih par dana sam primetio da kad iskljucim televizor uvece i ukljucim ujutro on nema zvuk. Zvuk je pojacan, ali se ne cuje nista. Kad okrenem kanal dobijem zvuk...

 

To se ne desava kad se iskljuci tv i ukljuci posle par minuta... Jel on to umire u teskim mukama ili je resiv problem? Imam SBB kablovsku, privezan je HDMI kablom na onaj njihov uredjaj

Edited by Milosh76
Link to comment

Dozvolite mi da vam preporučim neprocenjivo parče software-a. 

Progy se zove chansort, i namena mu je jasna. Eksportujete program listu na usb, pa na komp. Ispremeštate šta i kako želite, i što je bitno obrišete (pošto tv-ovi nemaju opciju brisanja kanala kod digitale), i nazad isti proces. Uštedi tonu vremena.

Link to comment

Ortaku se LG ne-pametni lcd TV počeo "čudno" da ponaša. Iz čista mira ugasi ekran a zvuk se i dalje čuje. Pomaže jedino da ga ugasi i upali?

Jel se neko sretao sa ovim?

A može i preporuka za majstora da pogleda i kaže ima li svrhe popravljati?

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Kolika bi bila idealna razdaljina za gledanje tv-a od 49 inča?

Vlasnici istih neka mi kažu svoja iskustva.

 

55" gledam sa 2-2,5m, navići ćeš se kako god.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...