Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

super je! jedino ne znam kako se snalazis sa takvim ruckama u vreme kada se nose kaputi i perjana jakne npr. mene mnogo sekiraju moje tasne koje su u tom fazonu, spadaju mi sa ramena, skliznu, nikako mi ne odgovrara takav tip zimi. mozda jedino ako svugde ides kolim, onda ok. ali za lepse vreme tj adekvatniju garderobu, savrsena.

Link to comment

teska srca moram da se slozim :) a vidi se cak sa fotke koliko je fina koza

 

mrzim tasne pa zato kazem teska srca. kupih jednu skoro (sad imam dve, verovatno ce prva nekom biti poklonjena, ni jednom je nisam nosila...nisam ni drugu ali je bas moj ukus i moze da traje sto godina, takav je fazon, moze uz jeans ili koktel haljinu)

Link to comment
11 hours ago, pt 2.0 said:

koža meka kao duša, boja koja mi treba.
some things are bound to happen.

20171214_124642.jpg

 

+1 

Ja b' ovo nosio, samo da su malo duže drške/ručke, da može da se proturi ruka pa navuče na rame.

Link to comment
12 hours ago, nezvanova said:

super je! jedino ne znam kako se snalazis sa takvim ruckama u vreme kada se nose kaputi i perjana jakne npr. mene mnogo sekiraju moje tasne koje su u tom fazonu, spadaju mi sa ramena, skliznu, nikako mi ne odgovrara takav tip zimi. mozda jedino ako svugde ides kolim, onda ok. ali za lepse vreme tj adekvatniju garderobu, savrsena.

hehe, to sam prvo isprobala u radnji. za perjanu jaknu verovatno nije, ali za kaputiće koje imam - stoji i ne mrda. GSP approved :)
 

@Čutura nije bitno za tašnu, ali ja baš volim. dobra koža, puno džepova, jednostavan kroj bez detalja, dovoljno velika, ali ne previše - to je tašna za mene. to je ova tašna.
već godinama su baš moderne i sveprisutne one bubuljičave kože, meni je to ružno i nema šanse da bih nosila.
plus, često na tašnama konac bude ili krem ili crn, bez obzira na boju materijala od kojeg je napravljena. i to me izluđuje. ova tašna me podseća na oldskul pojam dobre kožne tašne.

Link to comment
10 hours ago, Bujodrag said:

 

+1 

Ja b' ovo nosio, samo da su malo duže drške/ručke, da može da se proturi ruka pa navuče na rame.

pa tako se i nosi. odlično bi ti stajala :lolol:

823bbfdc108c469ae28f2449b51e5b10_534x326

Link to comment
15 hours ago, mustang said:

teska srca moram da se slozim :) a vidi se cak sa fotke koliko je fina koza

 

mrzim tasne pa zato kazem teska srca. kupih jednu skoro (sad imam dve, verovatno ce prva nekom biti poklonjena, ni jednom je nisam nosila...nisam ni drugu ali je bas moj ukus i moze da traje sto godina, takav je fazon, moze uz jeans ili koktel haljinu)

 

Ti nisi zensko.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...