Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Može, ali bolja varijanta su mi zimske cipele sa bar 15mm debelim gumenim djonom. Prljave, naravno.
e sad si me podsetio. ja sam u beznadeznoznoj potrazi za pravim zimskim cipelama; znaci ono kad je baaaas hladno i eventualno i sneg pada nedeljama i slicno...ali naci tako nesto ovde, a da istovremeno budu i elegantnikaste je nemoguce.
Link to comment
e sad si me podsetio. ja sam u beznadeznoznoj potrazi za pravim zimskim cipelama; znaci ono kad je baaaas hladno i eventualno i sneg pada nedeljama i slicno...ali naci tako nesto ovde, a da istovremeno budu i elegantnikaste je nemoguce.
missim italijanske zimske cipele... <_< , jedino Tecnica tecnica-rival-rx.jpg
Link to comment
missim italijanske zimske cipele... <_< , jedino Tecnica ]
nisu moj stil :D pa nema...kazem ja...[ne treba mi za ovde nego za hladne krajeve zemaljske kugle]. vrlo tesko ili cak nemoguce je naci i normalne cizme koje su postavljene iznutra (skoro ceo grad obidljoh). mozda zvuci glupo, ali postaje mi problem...
Link to comment
Ma kapiram, bre Alberte, nema šta dobjašnjavaš. Al' za ovo ''gospodin'' baš nisam sou šur. :lol:
Prelep je taj style koji troshish. Si pazario onaj kaputic od 5 iljade (Raplh Lauren) wink.gif Meni se najvishe dopao Robert Redford na poslednjoh strani :rolleyes: Lep pozdrav
Link to comment
e sad si me podsetio. ja sam u beznadeznoznoj potrazi za pravim zimskim cipelama; znaci ono kad je baaaas hladno i eventualno i sneg pada nedeljama i slicno...ali naci tako nesto ovde, a da istovremeno budu i elegantnikaste je nemoguce.
Ne idu krljanje po snegu & blatu i elegancja zajedno wink.gif Ja sam za mene gledao ovako nesto21876201ia3.jpgali cu verovatno uzeti ovedsc00637nb7.jpg Edited by nbg4ever
Link to comment
Evo ti ovaj slideshow. Za moj ukus i teleso, kraće i ukrojenije = bolje. ^_^EDIT: Kacmo već kod svega ovoga, i odela volim skinny, sa strukom vidljivim.
Bogme kokkino, ukus ti je na nivoJu... (a tek cene)...
Ćuti und ne izazivaj me. Lako potežem kreditnu karticu.
Sad bar znam koga ću da vodim u shopping :wicked:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...