Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

dakle. ono kad gledate reklamu pa kaze - uklanja i do 37% nesavrshenosti, e pa ovo radi tachno to (a ja se sprdah pojachano!), u procente ne ulazim, ni koja je surova hemija na delu. ukoliko iznenada obolite od nesavrshenosti, nemojte da nisam rekla. kod mene je delovalo shockantno dobro za cirka 3 dana, ujutro i uveche, posle preko 2 meseca svakodnevnog izlaganja suncu i vodotokovima, a i to samo zahvaljujuci tome shto sam nashla tester u tashni, od gospod zna kad :blink:, a ochajanje je vec prevladavalo :lolol:

 

NOREVA-actipur-creme-anti-imperfections-

dakle, 300 pohvala -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

dakle. ono kad gledate reklamu pa kaze - uklanja i do 37% nesavrshenosti, e pa ovo radi tachno to (a ja se sprdah pojachano!), u procente ne ulazim, ni koja je surova hemija na delu. ukoliko iznenada obolite od nesavrshenosti, nemojte da nisam rekla. 

 

Nesavrsenosti kog tipa?

 

[pitam za drugaricu]

Link to comment

Nesavrsenosti kog tipa?

 

[pitam za drugaricu]

nesavrshenosti tipa ojebote shta mi je ovo sad ja cu da se ubijem, a nije neka urgentnos za dermatologa.

 

ti mislish da ja znam shta mi je ako mazem random tubice koje mi se vuku po tashni :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

nesavrshenosti tipa ojebote shta mi je ovo sad ja cu da se ubijem, a nije neka urgentnos za dermatologa.

 

ti mislish da ja znam shta mi je ako mazem random tubice koje mi se vuku po tashni :lolol:

 

:lol:

 

U pitanju je bio [neuspeli] pokusaj shale... nevermind.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ima li spasa sapunu koji se uzegao? Tj. koji malo lose mirise.

Nasla sam sapun kupljen pre ~ dve godine i koji je sve vreme stajao u nekom kao celofanu, inace je na bazi maslinovog ulja. Guglam malo za neko uputstvo, mozda bi moglo pomoci ako se stavi u vodu - ali ne nalazim.. Imam i druge sapune koji su stari preko godinu dana pa im se nista nije desilo, ne znam do cega bi ovo bilo, mozda je u startu negde dugo stajao..

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

devojke, znate li da li u nasim seforama ima Klorane proizvoda? meni konkretno treba sampon za suvo pranje kose, pretpostavljam da ukoliko imaju njihove proizvode, imaju i to :-) 

Link to comment

Imas Klorane sampon za suvo pranje u drogerijama (u Liliju sigurno, za DM ne znam). Ja uzimam u Srbotrade-u, ali ovo ti je opcija samo ako ces da narucijes online, posto je tamo strasna guzva 24/7 (a i isplati ti se, par puta mesecno budu neke akcije pa ispadne oko 900 din. U Liliju je oko 1500din.). U Sephori (nasoj) ja nisam videla da drze Klorane.

Link to comment

ehej, pa tebe bas nije bilo dugo, dugo... :-) 

hvala ti za informacije, a bas sam se kanila da odem do njihove apoteke na kelenicu, videla sam da zaista imaju svasta nesto mnoooogo jeftinije od svih ostalih, a eto, sad je ovo razlog vise... mada, ako kazes da i klorane imaju na promocijama i akcijama u toj eprodavnici, ako uhvatim taj momenat, mozda izbegnem cimanje i cekanje... 

no, hvala ti u svakom slucaju! :-)

Link to comment

Baci obavezno pogled na njihov sajt (na Srbotrade mislim) tu imas kalendar promocija/snizenja itd. Klorane uvek bude par puta u mesecu. Srbotrade jeste povoljniji od vecine apoteka (cak je i Foreo jeftiniji za par hiljada, jedino sam Erborian placala po istoj ceni kao i u Sephori), ali samo ako narucujes online (i vise stvari, zbog troskova dostave) posto je na licu mesta obicno pakao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...