Jump to content
IGNORED

Tražim film...


Molder

Recommended Posts

U filmu koji tražim glumi Bill Pullman a radnja se odvija negde na nekom jezeru. On, valjda, ima rak a ne želi da to znaju njegova bivša žena i njegova deca, tako nešto, ne sećam se sad tačno svega. Uglavnom, oni sa njim pravu neku kuću na jezeru... bio mi baš lep film kad sam ga gledao tad i rastužio sam se na kraju...... a ne mogu nigde da nađem kako se zove. Jel zna neko o kom filmu se radi?

Link to comment

Gledao. I bolje da ne znaš moje mišljenje o njemu :)Inače, pitanje je postavljeno pola u šali pola u zbilji. Gledao sam verovatno 95% onoga što SF ima da pruži a da iole valja, eventualno ako sam propustio nešto iz ruske kinematografije ili tako nečeg.Uostalom, najbolji SF je onaj u anime serijama.

Link to comment

Tražim film o Hitleru..... neki stariji je u pitanju...... sećam se samo da je prikazivao Hitlera kad je bio dete i tako nešto..... i na kraju filma ima neka scena kod neke brane....... znam da mi opis nije baš najbolji ali to je sve čega se sećam :( Jel možda zna neko na koji film mislim?

Link to comment
Biografski ili imaginarni? Da nije Boys from Brazil?
Gledao sam na imdb i nigde nema uloga Adolfa Hitlera..... a mislim da je bio u tom filmu koji sam ja gledao..... tako da mislim da nije taj...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...