Jump to content
IGNORED

Blade Runner 2049 (2017)


Pečorin

Recommended Posts

de su zene?

 

Nadao si se da vidis Mekenzi Dejvis? Strpljenja :D

 

No, kad si to pomenuo, bas me zanima da li ce se osvrnuti na Son Jang i neke druge "problematicne" elemente. Pretpostavljam da ce se drzati Ridlijeve verzije, te da ce onaj hepiending sa naracijom, po kom Son Jang nema ogranicen zivotni vek, biti smatran nepostojecim. Sto ce reci da je Rejcel mrtva. Voleo bih da se ne drze Ridlijeve ideje da je Dekard replikant, vise mi se svidja da je covek. Verovatnije je da ce biti kako Ridli kaze, naravno, ali necu zbog toga automatski otpisati ovaj film. 

 

Ne znam koji su razlozi sto nisu opet dali Vangelisu da radi muziku (radi je Vilnevov stalni saradnik). Zanimljivo bi mi bilo da cujem kako bi to sada zvucalo (mada mozda namerno on nije hteo ili su oni smatrali da njegova muzika ne bi legla ovoj prici/trenutku). 

 

Posle Arrival-a umereno sam skeptican, oprezan. Doduse, ovo ce vise zavisiti od Skota i scenarista. Sto je jos jedan razlog za oprez. Propustena je prilika da se rezija poveri Refnu (mada bi on hteo kompletnu kontrolu, sto bi dobio limburga meseca).

Link to comment

nema od ovoga nista. bice papazjanija samo tako. ridley ne moze vise da se skoncentrise na pricu a sad je i bez tonija

 

sladjo odakle ti ideja da je refn control freak? bronson i drive su zasluga pre svega tom hardija i ryan goslinga. oni su tu imali najveci uticaj. ne rafn.

Edited by mustang
Link to comment

Nadao si se da vidis Mekenzi Dejvis? Strpljenja :D

 

No, kad si to pomenuo, bas me zanima da li ce se osvrnuti na Son Jang i neke druge "problematicne" elemente. Pretpostavljam da ce se drzati Ridlijeve verzije, te da ce onaj hepiending sa naracijom, po kom Son Jang nema ogranicen zivotni vek, biti smatran nepostojecim. Sto ce reci da je Rejcel mrtva. Voleo bih da se ne drze Ridlijeve ideje da je Dekard replikant, vise mi se svidja da je covek. Verovatnije je da ce biti kako Ridli kaze, naravno, ali necu zbog toga automatski otpisati ovaj film. 

 

Ne znam koji su razlozi sto nisu opet dali Vangelisu da radi muziku (radi je Vilnevov stalni saradnik). Zanimljivo bi mi bilo da cujem kako bi to sada zvucalo (mada mozda namerno on nije hteo ili su oni smatrali da njegova muzika ne bi legla ovoj prici/trenutku). 

 

Posle Arrival-a umereno sam skeptican, oprezan. Doduse, ovo ce vise zavisiti od Skota i scenarista. Sto je jos jedan razlog za oprez. Propustena je prilika da se rezija poveri Refnu (mada bi on hteo kompletnu kontrolu, sto bi dobio limburga meseca).

 

naravno, Mackenzie je skoro ziva kopija Pris cak i bez sminke.

tu je, do duse, Robin Wright, videcemo sta ona nosi u filmu.

mislim da ce biti bolje od Arrivala, ovde nema tupavog literarnog uloska koji treba nabudziti da bi se napravio koliko toliko gledljiv film.

osim toga batica Gosling ima da razbije.

Edited by 3opge
Link to comment

Ове сцене у будућности (мрак, улица и сл.) изгледају доста лошије од Блејд Ранера, што је за данашње могућности постпродукције ипак срамотно.

И сцене унутра имају другачији, слабији амбијент. 

Мислим да је то понајвише до саме камере и осветљења.

 

Ако су на томе збрзали и измрсомудили, што је била главна одлика првог дела, онда нисам оптимистичан ни за остатак.

Link to comment
  • 3opge unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...