Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hvala :)

Ma ne nerviram se oko toga, nisu nesto ni skupe bile, tj imali su dobar popust. Razmisljao sam da li da se zalim uopste, ali bas su prebrzo pukle, pa reko ajde...

Link to comment

patike moraju da ostanu ispravne 6 meseci od kupovine. u tom roku imas pravo na reklamaciju zbog loseg kvaliteta. 

 

 

a ovo za nerviranje, prosle nedelje sam videla u adidasu scenu ispred kase gde su keva i sin ispred kase mahali papirom jugoinspekta i da je to glupost i da oce pare nazad i da se nece pomeriti odatle i gde je sef, i broj telefona gazde, nervirali se, penili, ocajavali, besneli... bilo mi ih zao... isto n sport :D tako da je odlicno da si miran, posto drugacije nema smisla. 

Edited by darling
Link to comment

jao, uzas, to je n sport. al dobro... 

okej, treba da odes kod njih na kasu i ulozis reklamaciju. oni ce ti uzeti patike i poslati ih jugoinspektu, odakle ce ih vratiti s obrazlozenjem da si nepravilno nosio cipele. 

kad dobijes taj papir, onda cemo im napisati pismo, i posle ce ti vratiti pare.

nemoj da se nerviras, nemoj da se svadjas s njima, ne gubi zivce, energiju, nema smisla, a na kraju ce sve biti u redu i dobices novac nazad.  

 

Mislim da Planeta sport nije N-sport. Jedino ako ih je u skorije vreme Planeta Sport kupila.

Link to comment

Ja sam bio ubeđen da su planeta i sportvision isti đavo zbog sličnosti sajta. Uostalom piše da ga je ista firma radila. Mada ni to ne mora ništa da znači.

Link to comment

joj izvinite, isla sam na net da vidim sta je planeta, meni je dizajn njihovog sajta licio na n sport, nisam se udubljivala. al svejedno, to je sve isto sranje, domaci prodavci zagorcavaju zivot kupcima.

 

http://www.planetasport.rs/

 

 

sa sporti viznom imam dobar skor u reklamacijama :D

Edited by darling
Link to comment

Jel ima neka skripta :) za ta pisma, ili je to od slucaja do slucaja? Brat nosio svoje dva meseca i dobio taj papir, pa odustao...

 

Sent from my SP6.2 using Tapatalk

Link to comment

evo iskopala sam pismo koje sam ostavila prosle godine na forumu da pokazem kako otprilike treba da izgleda. dakle, moras da pokazes da si informisan, da znas koja su ti prava koje ti daje zakon o zastiti potrosaca i da si odlucan da istrajes u dugom postupku. ljudi im retko pokazuju zube, pomirljivi su, uplaseni, najcesce ne znaju prava, a domaci prodavci to zloupotrebljavaju. u lumumbovom pismu nisam mogla da odolim, bilo je patetike (dosao sam ovaj lebac da podelim s vama :D), posto su bebece cipelice bile u pitanju. 

 

http://imgur.com/ieHY0DP

 

 

 

jugoinspekt i ostale firme koje utvrdjuju defektnost robe i uzrok, to ne mora po zakonu, to je izmisljotina prodavaca koji time dobiju papir kojim skidaju sa sebe odgovornost za los kvalitet robe koju prodaju.  

 

 

povracaj novca i reklamacije su kod stranaca pesma. u dajhmanu na primer, vratila sam poderane cipele dva dana pre isteka roka od 6 meseci, na kasi su mi napisali povracaj bez reci i vratili sav novac, kakav crni jugoinspekt.

u h&m cak nude mogucnost, obratite paznju na plakate u svlacionicama, da robu bez probe nosite kuci i u roku od 28 dana vratite ako vam ne odgovara (s etiketama). doduse, desilo mi se da sam tako vratila haljinu i cura s kase mi kaze, pare vracamo samo na hm karticu, ja kazem kakvu hm karticu, vratite mi novac, sami ste ponudili tu opciju, ona kaze moram da zovem, zovi, i taj telefonski razgovor je trajao tacno dve sekunde, vratili su mi novac.

 

 

 

Link to comment

aj, ja cu taman dotle da se setim da zovem jugoinspekt da se raspitam sta znaci obrazlozenje osteceno usled nepravilng nosenja i da kad sam vec na vezi zamolim da mi daju strucni savet kako se pravilno nose cipele. 

 

zovite me erin brokovic :D

Edited by darling
Link to comment

evo iskopala sam pismo koje sam ostavila prosle godine na forumu da pokazem kako otprilike treba da izgleda. dakle, moras da pokazes da si informisan, da znas koja su ti prava koje ti daje zakon o zastiti potrosaca i da si odlucan da istrajes u dugom postupku. ljudi im retko pokazuju zube, pomirljivi su, uplaseni, najcesce ne znaju prava, a domaci prodavci to zloupotrebljavaju. u lumumbovom pismu nisam mogla da odolim, bilo je patetike (dosao sam ovaj lebac da podelim s vama :D), posto su bebece cipelice bile u pitanju. 

 

http://imgur.com/ieHY0DP

 

 

 

jugoinspekt i ostale firme koje utvrdjuju defektnost robe i uzrok, to ne mora po zakonu, to je izmisljotina prodavaca koji time dobiju papir kojim skidaju sa sebe odgovornost za los kvalitet robe koju prodaju.  

 

 

povracaj novca i reklamacije su kod stranaca pesma. u dajhmanu na primer, vratila sam poderane cipele dva dana pre isteka roka od 6 meseci, na kasi su mi napisali povracaj bez reci i vratili sav novac, kakav crni jugoinspekt.

u h&m cak nude mogucnost, obratite paznju na plakate u svlacionicama, da robu bez probe nosite kuci i u roku od 28 dana vratite ako vam ne odgovara (s etiketama). doduse, desilo mi se da sam tako vratila haljinu i cura s kase mi kaze, pare vracamo samo na hm karticu, ja kazem kakvu hm karticu, vratite mi novac, sami ste ponudili tu opciju, ona kaze moram da zovem, zovi, i taj telefonski razgovor je trajao tacno dve sekunde, vratili su mi novac.

 

je l postoji korumpiranija firma od jugoinspekta beograd? ja ne mogu da verujem koliko je jak gazda te organizacije koja opstaje u poslu (cuj opstaje, monopolisti su unekim granama) preko politickih veza, na tenderima konkurisu sa 0 dinara po ceni izvrsenja posla a klijentima kasnije naplacuju za "sta god zelis napisacu ti u izvestaju". kakva sam govna tamo sretao idem odma da se operem u sircetu.

izvinte zbog trola

Link to comment

ne, super je, otprilike sam naslucivala iz iskustva potrosaca kakva je to ekipa, drago mi je da sam u pravu. zao mi samo sto se nerviras u kasni nocni sat. gde god zagrebes, isto je. 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...