Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Kako da isključim senzor jer mi se ekran zaglupavi i tokom razgovora sve vreme je crn i moram da molim drugu stranu da spusti slušalicu jer nemam nikakvu kontrolu?

I meni se dešava ponekad na Ćaomiju, što na telefoniranju što na viberu, rešio sam problem tako da prekidam vezu na dugme za otključavanje telefona (isčaččkao negde u opcijama)

Link to comment

Da li još neko ima problema sa skidanjem i/ili osvežavanjem mapa za Here? "There was a problem during download and installation. Try again?" i tako u krug...

 

Imao sam ja letos. Rešio sam ga tako što sam obrisao celu aplikaciju, pa instalirao ponovo. Verovatno bi pomoglo i da se obrišu samo podaci aplikacije ("Data"), umesto brisanja cele aplikacije.

Link to comment

Ne mogu da skinem mapu sad, ali posle ponovne instalacije ću moći da skinem mapu? Ne zvuči uopšte logično, što može samo da znači da će uspeti :D Probaću sutra...

Link to comment

Probao. Ne vredi. Instalira aplikaciju, ali nikakve mape ne može da skine. Ne može ni spisak mapa za skidanje da pokaže. Ne može čak ni da pokaže online mapu, bez skidanja. Nađe adresu, napiše mi ulicu i broj gde sam, ali mapa ne postoji... Valjda je do njih, nempojma... Google maps radi, preći ću na to dok se Here ne osposobi <_<

Link to comment
  • 2 months later...

Android je piece of shit. Govno.

 

Pre 3 godine mi firma dala Samsung sa android. To govno koje je trebalo da bude moj telefon je pokušalo da me ubije, nekoliko puta.

 

Manje ozbiljno a opet uznemiravajuće, to sranje je bez mog znanja ili bilo kakve moje akcije blokiralo moje telefonske kontakte, odseklo sve veze i sa mojim šefom. Poslao mi email što sam ga ja blokirao sa telefona.

Bunio sam se, dali su mi iPhone.

 

Koliko god da mrzim Apple, njihov iPhone je far superior.

Link to comment

Jedina stvar koju bih voleo da vidim na  iPhone je ikonica da se pretvori u Nokia iz 1998. i da zbriše sve ostalo šta ima. Ni zašta mi ne trebaju njihove staklene perle.

 

 

Link to comment
6 hours ago, Yoyogi said:

Android je piece of shit. Govno.

 

Pre 3 godine mi firma dala Samsung sa android. To govno koje je trebalo da bude moj telefon je pokušalo da me ubije, nekoliko puta.

 

Manje ozbiljno a opet uznemiravajuće, to sranje je bez mog znanja ili bilo kakve moje akcije blokiralo moje telefonske kontakte, odseklo sve veze i sa mojim šefom. Poslao mi email što sam ga ja blokirao sa telefona.

Bunio sam se, dali su mi iPhone.

 

Koliko god da mrzim Apple, njihov iPhone je far superior.

 

Prvi put čujem da je neki telefon sve ovo uradio, to što si opisao je 99,5% ljudski faktor u pitanju. Koristim Androide već celih osam godina i nikad mi se ništa slično nije desilo, a koristio sam i neka ozbiljna sranja od telefona i neke koji su kvalitetni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...