Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Ни ја нисам одушевљен ни као развијач ни као фиксир...
:isuse: Neumoran.PS. Pa, Zabalujev, ako ti treba telefon (mislim, za telefoniranje) onda sigurno da smartphone i nije za tvoje potrebe. Kako ih ja shvatam, smartphone-i su preuzeli ono sto su ranije bili palm/pocket pc/ipaq i slicna sokocala, samo sada i sa 1 internetom. A usput moze i da telefonira, sto btw sve manje postaje bitno: kako stvari stoje, mislim da je telefonija on its way out. Sa dolaskom 4G mreza (ne znam direktno, ali iz onoga sto sam cuo brzina je bolja od ADSL2+) postojace x nacina da se komunicira preko stvarcica kakve su iphone i android, a bez (klasicne) telefonije. Skype, facetime, facepalm (hehe), itd.
Link to comment

upravo tako, i sa nevericom vidim da telekom ima novi paket za mobilne telefone koji daje internet (1 ili 3gb) i SMS a bez telefoniranja.http://www.mts.telekom.rs/index.php/control-mobilni-net.htmlda ne kazem da u dzepu nosim neotkljucani smartphone koja me neverovatno zabavlja i sa kojom svasta zavrsavam a da ne mogu da ga uopste koristim kao telefon.... cool.gif

Link to comment
PS. Pa, Zabalujev, ako ti treba telefon (mislim, za telefoniranje) onda sigurno da smartphone i nije za tvoje potrebe.
Ma da, to sam i ja skapirao, jedva da i telefon koristim. Samo mi se gomilaju minuti i poruke. Ali volim igracke, pa to ti je, okreni-obrni, misli mi se vracaju makar na iPod Touch. Inace sam odusevljen ovim metal-staklo fazonom koji gura Apple (poigrao se neki dan sa HTC Desire, jok, vala, nnije to to), da ne pominjem to kako su me navukli na skrol sa dva prsta na touchpadu, sreca pa ne koristim neki noviji Mac pa da patim kad sednem za laptop koji ne dozvoljava viseprstne gestove. Dizajn, hardver, softver, covece, kakav spoj i to u svakom njihovom proizvodu. Mozda ne vredi tih para, vredi, eto 20% manje od tih para, ali koliko su dobri, zasluzili su da ih castim :D
Link to comment

super sto si pomenuo ipod touch, jer je upravo to bila sprava koja me je prelomila. pre mesec dana se ne bih uhvatio za smartphone ni da vidim koliko je sati a onda sam uzajmio touch za putovanje ne znajuci uopste sta sve tu ima. trebalo mi je manje od 24 sata da se navucem kao malo dete na cuclu i da predjem na tamnu stranu....:)

Link to comment
upravo tako, i sa nevericom vidim da telekom ima novi paket za mobilne telefone koji daje internet (1 ili 3gb) i SMS a bez telefoniranja.http://www.mts.telekom.rs/index.php/control-mobilni-net.htmlda ne kazem da u dzepu nosim neotkljucani smartphone koja me neverovatno zabavlja i sa kojom svasta zavrsavam a da ne mogu da ga uopste koristim kao telefon.... cool.gif
Paket za iPad i vece Android tablete.
Link to comment
Ubedjen sam da ce Steve za dva dana, izmedju ostalog™, i da objavi pad cena za iPhone 4 (bar za $100).
Nek objavi i da stize zvanicno u Srbiju, pa da redakcija Sveta kompjutera skoci s Politike, sve surfajuci na HTCovima.A moze i malo Mac minijima da smanji cenu. No to je za onaj drugi topik.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...