Jump to content
IGNORED

pokrivala za glavu


Pikoleta

Recommended Posts

nazalost, u mojoj garderobi ona ne zauzimaju nikakvo mjesto, ne podnosim ni kape, ni kackete, bilo sta na glavi ni zimi, jos manje ljeti i osjecam se mnogo uskracenom zbog toga. narocito zbog sesirica, shiznem kad vidim tako slatke oblike i boje, koji mi povrh svega stoje, ali...jednom sam se natjerala da ga stavim i bila sam zamoljena od nekoga iza sebe [radnja se desava u bioskopu] da ga skinem, a moja primjedba da tek onda nece nista vidjeti, mislim ako isto ucinim, ostala je bez sluha i pokazala se tachnom, sto je na kraju rezultovalo pomjeranjem tih troje-cetvoro, iza mene, lijevo-desno. sta reci, osim da je paznja ljudska cudnovata stvar.'ajde muskarci, manje-vise, ali kako vi, zene, izdrzavate sa ili bez??

Link to comment
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pikoleta

    8

  • Hippie

    7

  • msmodesty

    6

  • le petit nicolas

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

sa* - odlicno.bez - tesko.o, na koliko se sve nacina glava i kosa mogu zastititi i ukrasiti! uski ili siroki salovi, marame, esarpe, sesiri, kape, kacketi... za sve prilike, religije, godisnja doba.+(okolo)vrat :)pozedit-dodatak: ovaj ti deo s bioskopom nista ne razumem, osim ako si htela reci da imas bujnu, neukrotivu i neodoljivu kosu.

Edited by le petit nicolas
Link to comment
a neee...esharpe samo oko pasa
esarpe... mogu da budu za svasta. zavisi od sirine, duzine, jacine i prozirnosti :) da se vratimo na za glavu, leti.slamnati sesiri, od boje slame do bleu marine, sa malim ili velikim obodom, dzidza-bidzama okolo sto padaju na obod. ili obavijenom esarpom ;) platneni chapeaux pour la plage koji se mogu koketno nakriviti, ili presaviti s bilo koje strane. ili sa dve naporedne istovremeno - najvolim.esarpe, marame. obavijene i svezane kao turbani, ili s "repom" niz ledja, kao ubosni. pozeljno je da su od tankog pamuka jer bolje propustaju vazduh.kacketi- svetlih boja.suncane naocari (pozeljni/dozvoljeni dodatak), o njima bismo mogli zasebno.'ajd' nek' neko drugi nastavi...poz
Link to comment

volim, nosim, imam kolekciju za sve vermenske prilikedanas jedan borsalino od prosle godine sto mi sestra poklonilanjemu dodala blesavo zeleni, da imam da promenim

Link to comment

volim da aksesorajzujemTM glavu, ali tesko nalazim stvari koje mi stoje.all-rounder mi je jedan klasican kacket, flex-fit, koji se malo ofucao pa trenutno razmisljam dal da progutam ponos i narucim jos jedan od jedne idiotske firme online :)sada je leto pa za rekreaciju mogu da nosim marame, bilo preko cele glave ili u bandana fazonu.zimi nosim one kacket-kape, ili onaj klasicni engleski kacket.

Link to comment
samo pricate niko nista ne pokazuje...
:lolol: jos sinoc sam htela da napisem da produze oni sto umeju lepo da netilustruju. da dopunimo haljine. i sandale.ali, ni samo prica, mislim, nije losa. ostavlja prostora masti?divan i kicoski ti je zeleni ;) poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...