Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

moj one and only je Samsara, ali nisam sigurna da jos uvek postoji / proizvodi se, a nemerem sad traziti sliku o tudjem troskuSamo tako trcim pred rudu jer nemam sta pametnije... :rolleyes:

Link to comment
moj one and only je Samsara, ali nisam sigurna da jos uvek postoji / proizvodi se, a nemerem sad traziti sliku o tudjem troskuSamo tako trcim pred rudu jer nemam sta pametnije... :rolleyes:
postoji, kako da ne, one of the best :)trenutni hit mi je btw agent provocateur maitressenaziv je sou (lingerie i svasta) al je parfemcic odlican : )...alluring-maitresse-parfum.jpg
Link to comment

Koristim isključivo Eau de toilette, jer mi ništa drugo želudac ne podnosi.Moji trenutni favoriti;-Cacharelov Amor Amor Sunshine, rođendanski poklon-Lacoste Touch of spring, najnoviji. :heart: -Moschinov FunnyNajdraži mi je zapravo CK Eternity moment, ali već ga sto godina nisam kupila. :mellow: Naj mužjački parfem - Soul (Hugo Boss).To je otprilike to, daklem, bitno da da je lagano i svježe, te da ne podavim sebe i okolinu mi svojim mirisom.

Edited by Hannah
Link to comment

Sve je to q :P samo je jedan pravi, prefinjen i elegantan, ni previse slatkast ni tezak, ni tetkast, ni previse sporty, ni previse casual, jednostavno savrsen i dozlaboga skupIssey Miake - L'eau d'isseyL_EAU_D_ISSEY_W%20(Custom).jpg

Edited by Allegra
Link to comment

neka je (skup). jedan od mojih favorita. pazi kad ga kupujem u duplikatu, veliku bocu (za po kuci) i malu (za putovanjca).isti tretman za Gio by Armani. e da, kupila i Feu d'Issey al l'Eau boljsi.svi ostali po 1 komata.

Link to comment

el se venezia (laura biaggiotti) vise ne proizvodi?imala ga u srednjoj skoli. u cilju podmladjivanja razmisljala da nabavim opet. kad ono...a i ne znam da li bi mi se ponovo svidjeoista stvar vazi za yvresse, nekadasnji champagne (+-slovo) ysl

Link to comment
el se venezia (laura biaggiotti) vise ne proizvodi?imala ga u srednjoj skoli. u cilju podmladjivanja razmisljala da nabavim opet. kad ono...a i ne znam da li bi mi se ponovo svidjeo
Proizvodi se i Venezia i Roma. Ja se uvek vracam na ovaj drugi.. I uvek mi se ispocetkadopadne. Kao da je prvi put.Lep pozdravSelina
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...